Голова Укртрансбезпеки поспілкувався з Орестом Климпушем – Міністром транспорту України (1992-1994)

Голова Укртрансбезпеки поспілкувався з Орестом Климпушем – Міністром транспорту України (1992-1994)

Оскільки Орест Дмитрович – людина із надзвичайно багатим досвідом і є одним із лідерів думок галузі, вважав за необхідне зустрітись з ним з огляду на критичність ситуації, що склалась на україно-польських перемовинах з приводу збільшення квот дозволів на здійснення вантажних перевезень територією Республіки Польща.
Попри те, що Укртрансбезпека не має на даний момент жодного впливу на формування квот і навіть не представлена у переговорному процесі, розумію, що формувати пропозиції та подавати їх на розгляд міністерства ми просто зобов’язані. 


Дуже ціную думку міністра, завжди намагаюсь дослухатись до його порад. Але й Орест Дмитрович завжди готовий слухати і почути. Тому розмова була тривалою та конструктивною.
Йшлося про необхідність внесення змін до нормативно-правових актів, які регламентують видачу та порядок обліку дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень; підвищення ефективності процесів видачі та контролю за використанням дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень; організаційні питання роботи ПВД; оптимізацію процесу видачі і контролю за використанням дозволів на міжнародні вантажні перевезення; ситуацію з квотами на міжнародні перевезення.
Я проінформував пана міністра про напрацьовані позиції з цих питань, і просив поради і підтримки. 

Орест Климпуш підтримав мої пропозиції, щодо внесення змін до Наказу № 757 від 20.08.2004 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом». Зі свого боку пан міністр запропонував винести пункти видачі дозволів на міжнародні перевезення на митні кордони.
Окрім того ми виробили спільну позицію з приводу питань, які необхідно вирішувати на вищому рівні. Зокрема йшлося про обмін даними з українською митницею та польськи колегами щодо видачі дозволів, їх обліку та контролю за їх використанням.
Ми знайшли повне порозуміння з Орестом Климпушем. Більше того, він запевнив, що готовий брати участь в обговоренні цих питань в ширшому форматі та доносити нашу спільну позицію до всіх, в чиїй компетенції приймати відповідні рішення.

Share