Народний депутат України Микола Величкович висловив щиру підтримку ініціативам Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка

Народний депутат України Микола Величкович  висловив  щиру підтримку ініціативам Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомляв, що має на меті у стислі терміни, до наступного раунду українсько-польських переговорів щодо ситуації з квотами дозволів на здійснення вантажних перевезень територією Республіки Польща на поточний і наступний рік, максимально зібрати переконливі, в першу чергу, для польської сторони аргументи і добитись максимального донесення їх через усі можливі платформи, оскільки жодного представника Укртрансбезпеки не було залучено до переговорного процесу і тільки в такий спосіб можемо бути почутими.


Також  Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк мав зустріч із членом української частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Народним депутатом України Миколою Величковичем. Проінформував його про реальну загрозу для української економіки в разі провалу і другого раунду переговорів.
Микола Величкович висловив щиру підтримку і запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб його польські колеги-парламентарі були максимально проінформовані про фатальні наслідки для України політики зменшення квот на міжнародні вантажні перевезення по території Республіки Польща і не допустили патової ситуації. Адже Україна розраховує на послідовність сусідньої країни оголошеному курсу партнерства і добросусідства.

Share