Очільник поліції Івано-Франківщини розповів про обставини ДТП за участю службового поліцейського автомобіля

   Очільник  поліції Івано-Франківщини розповів про обставини ДТП за участю службового поліцейського автомобіля

  В Івано-Франківській області у смт. Перегінськ, 20 вересня, службовий автомобіль начальника прикарпатської поліції під керуванням поліцейського водія збив на смерть велисопедиста, який перетинав проїзну частину дороги. Начальник обласної поліції перебував у автомобілі в якості пасажира, повідомляють у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Поліція області без приховування оприлюлнила всі обставини ДТП. Нажаль у засобах масової інформації зявились різного роду трактування та домисли з цього приводу.

 

 У поліції зазначають, що за цим фактом розпочато досудове розслідування та  перевірка. Водія відсторонено від виконання службових обов'язків. Розслідування проводить прокуратура області. Очільник прикарпатської поміцяї відкрито розповів про  обставини загибелі велосепидиста.  Пряма мова : « Відбувся трагічний випадок , нажаль, обірвалося життя. Я був на місці події, був в даному транспортному засобі. Водій, на мою думку, вжив усіх заходів, щоб уникнути аварії. Органи поліції ніяких дій щодо даного кримінального провадження не вживає, щоб уникнути конфлікт інтересів».

Поліція Прикарпаття в особі Володимира Голобуша повідомляє про трагедію так :"Багато неправдивої інформації. Була ДТП з летальними наслідками. Зараз цього не поправиш. Водій вжив усіх необхідних заходів, щоб цього уникнути. Але людина загинула. На місце прибула прокуратура. Розслідує СБУ. Поліція розслідування не проводить. Та інформація, що зазначена в деяких ЗМІ, що водій вчиняв обгін і не впорався з авто, – то це неправдива інформація. Кажу як учасник аварії", – повідомив головний поліцейський області.Також він додав, що швидкість авто була 50-60 км за год. Автомобіль  поліції здійснював об'їзд транспортних засобів, які були припарковані. Велосипедист рухався по тій самій смузі і різко повернув вправо. "Рухався по нашій смузі назустріч нам і різко повернув до нас боком. Перпендикулярно до дороги". "Все є на відео.Ми чекали медиків. Чоловік мав ознаки життя, дихав. Медики швидко прибули, але вже нічого не змогли вдіяти. Висловлюю співчуття рідним і близьким".

Поліція усунулась від розслідування, додав Голубош, щоб уникнути конфлікту інтересів. На даний час спаву розслідує прокуратура. 

 

 

 

Share