Михайло Ноняк з командою однодумців підкорили найвищу вершину Карпат гору Говерлу

Михайло Ноняк з командою однодумців підкорили найвищу вершину Карпат гору Говерлу

Нещодавно Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк з командою однодумців підкорив найвищу вершину Карпат гору Говерлу. Як зазначив високопосадовець сходження було приурочене до Дня Прапора та Дня Незалежності. Такі сходження для Михайла Васильовича стали доброю традицією  від якої він черпає силу та наснагу.

« Кожного разу коли піднімаюсь на Говерлу відчуваю її силу та велич і в чергове розумію, що українська держава є такою  могутньою як і наша найвища вершина Говерла. Найвищою мрією кожної нації є мрія про власну державу. Бо тільки у власній державі ти зможеш зреалізувати свої потреби, тільки у власній державі ти можеш отримати добробут.

 

Тільки у своїй державі ми можемо жити заможно і достойно. Тільки у власній державі ми можемо бути вільними. Тільки у власній державі ми можемо бути суверенними. Тільки у власній державі ми можемо говорити про те, як буде розвиватися наша українська мова, як буде відтворюватися наша історична пам'ять, тільки в Українській державі буде українська історія, українська традиція, українська мораль.

Ми маємо  історію власної держави. Нашій державі більше тисячі років -України - Руси.  Між цим періодом - Княжої України - Руси і новітньою Україною - пролягло дуже багато століть. Це століття практично вічної боротьби за нашу незалежність, за наш суверенітет.

 Сьогодні ми живемо в країні, де  існує, на мій погляд, фундаментальна свобода - свобода твого вибору. І тільки від громадянина  залежить, хто в цій країні буде завтра Президентом чи Прем'єром, хто буде представляти українську владу. Після революції гідності країна змінилася, стала на шлях невідворотного євроінтеграційного розвитку. Нажаль не все вдалося реалізувати, але маємо вектор на євроінтеграцію, маємо свободу слова та вибору і цим ми повинні дорожити, - зазначив Голова Державної служби України з бепеки на транспорті Михайло Ноняк.

 

Спілкувався Всеволод Кисілевський

член Львівської обласної організації НСЖУ

 

Share