М.Ноняк : «Впродовж останніх років спілкування з журналістами було невід’ємною складовою моєї повсякденної роботи»

М.Ноняк : «Впродовж останніх років спілкування з журналістами було невід’ємною складовою моєї повсякденної роботи»

Хочу привітати усіх журналістів з професійним святом.
Впродовж останніх років спілкування з журналістами було невід’ємною складовою моєї повсякденної роботи, оскільки щиро переконаний, що право на інформацію щодо діяльності органів державної влади – невід’ємне право демократичного суспільства. Тож не упускав жодної нагоди розповісти медійникам про те, чим живе очолювана мною Служба; про те, з чим боремось і якими прагнемо стати; про те, чого добились, а що, наразі, не вдалось. Завжди намагався бути максимально відкритим і щирим. 


Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати усім журналістам. І тим, хто за будь-яких обставин намагався докопатись до правди і видати на гора достойний і неупереджений матеріал. Я схиляю голову перед вашими професіоналізмом і неупередженістю, сміливістю і відвертістю. 
Вдячний і тим, хто нещадно критикував. Ви допомагали мені швидше зрозуміти, куди рухатись. Адже збоку завжди видніше. 
І не менше вдячний тим, хто робив відверто замовні матеріали. Це тільки було сигналом для мене, що я на правильному шляху. Все, що не вбиває нас, робить нас тільки сильнішими! Час все розставить на місця. Я в цьому переконаний.
Сьогодні хочу побажати усім журналістам гостроти думок і відчуттів. Будьте ньюзмейкерами в інформаційному просторі і в житті. Та головне – неупередженості у вашій професійній діяльності. Творіть за покликом серця і успіх не забариться.
Разом, хоч і кожен в своїй царині, ми зробимо більше.

Share