Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді

   Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді  Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді

                                                                                                                                       2 червня у місті Надвірна на стадіоні «Нафтовик», до Дня журналіста відбувся традиційний турнір із міні-футболу. Змагання відбулися на майданчику зі штучним покриттям.  У турнірі взяло участь вісім  юнацьких команд,  які за рейтингом були розподілені на дві групи, де змагалися за коловою системою, а до фінальної частини виходило по дві кращі команди з групи.

  Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді  Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді

                                                                                                                                        У цьому році організаторами змагань виступили місцеві організації  політичних партій в особі голови Надвірнянської міської організації політичної партії «Народний контроль» Дмитра Добродомова, депутата Надвірнянської міської ради Василя Кузука та голови Яремчанської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, редактора  газети «Життя Прикарпаття» Всеволода Кисілевського, а також всі технічно-організаційні функції взяла на себе Надвірнянська районна федерація міні-футболу в особі Віктора Татаренка. Почесними гостями турніру були : голова  Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Народний контроль» Володимир  Гергелюк, голова райкому профспілки працівників держустанов Надвірнянщини Богдан  Вінтоняк  та кервіники ЗМІ Надвірнянського району –  Богдан Климковецький (ТРК”Надвірна") , Іван Гриджук (редакція газети „Народна воля”). 

 

Цьогорічні баталії виявилися одними з найбезкомпромісніших і водночас одними з найтолерантніших. Усі матчі відбувалися в хорошій атмосфері та завершилися перемогами команд.

Переможцями турніру стала команда ФК Делятин, друге місце посіла команда ФК Ланчин. Почесне третє місце виборола команда «Олімп» Надвірна.   Чемпіон турніру отримав кубок та м’яч. Кращі гравці турніру та кращі гравці кожної з команд отримали призи. Кращим воротарем став воротар команди - переможця Олександр Бойко.  

  Політичні партії «Громадянська позиція» та «Народний контроль» підтримують здоровий спосіб життя молоді

Своїми враженнями про змагання  поділився один із співорганізаторів турніру голова Яремчанської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, редактор газети «Життя Прикарпаття» Всеволод Кисілевський : «Прогресивні політичні  партії  з державницькою позицією такі як –  «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, «Народний контроль» Дмитра Добродомова чудово усвідомлюють, що держава стоїть на опорах,  якими є культура, освіта, наука і спорт, тому у нас виникла думка підтримати юних спортсменів та організувати разом з Надвірнянською районною федерацією міні-футболу такий турнір. Присвятили  його Дню журналіста, оскільки вважаємо, що саме журналісти у великій мірі формують думку суспільства у різних сферах. Тому маємо сподівання, що вони докладуть максимум зусиль для популяризації зайняття спортом серед молоді. На завершення хочу додати , що турнір пройшов вдало, і погода була сприятливою і настрій в усіх був хороший, але нажаль через блокування автошляху  Івано-Франківськ – Мукачево, в селищі Делятин,   на змагання не змогли потрапити представники Яремчанщини, серед яких люди з активною  громадянською позицією, які  надали фінансову підтримку для проведення  цього турніру: радник Яремчанського міського голови Петро Панько та член Яремчанського міськвиконкому Євген Настенко», – зауважив співорганізатор турніру,  голова Яремчанської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, редактор газети «Життя Прикарпаття» Всеволод Кисілевський.

Ніколь Вайт

 

 

Share