У Надвірній пройшов навчально-тренувальний збір по боксу

У Надвірній пройшов навчально-тренувальний збір по боксу

Надвірна приймає збір по загальнофізичній і спеціальній підготовці одразу двох Збірних України  –юнаків і дівчат з боксу 2004-2005р.н. Збір проходить в рамках підготовки до чемпіонату Європи. Тренування проходить з 11  по 26 травня на базі спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік  Прикарпаття».

Старший тренер збірної України серед юнаків Олександр Остапчук висловив задоволення щодо хороших умовов для тренування – хороший зал, парк і стадіон одразу біля, недалеко місцеве озеро, де спортсмени також проводять тренування.  Підкреслює вже неодноразову гостинність директора спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік  Прикарпаття» –Вінтоняка Тараса. Відзначає допомогу і тренерського колективу – Віктор Григоришак,  Назар Мартинюк, Андрій Лозовий.

 

Вперше в Надвірні проходить збір одразу двох Збірних. Однак, тренування проходить злагоджено та конструктивно.

Крім щоденних тренувань під час навчально-тренувальний збору  спортсмени відвідали  Пнівський замок.  Не може не тішити бажання і зацікавленість культурно-історичною спадщиною міста. Якщо перші рази спортсмени приїжджали  просто  на збори і їх важко було чимось зацікавити, то сьогодні, вже неодноразовий приїзд на збори  зацікавлює і самим містом.

 

Ольга Малахова

Share