Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк – з’ясували відносини

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян  та Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк  – з’ясували відносини

Наприкінці минулого місяця ми стали свідками з’ясування відносин між Міністром інфраструктури України Володимиром  Омеляном   та Головою Державної служби України з безпеки на транспорті  Михайлом Ноняком. На даний час конфлікт між високо-посадовцями триває. Зроблено відповідні висновки обома сторонами. Але розпочалось все з того , що  Міністр інфраструктури України вніс подання до уряду про звільнення керівника  Державної служби України з безпеки на транспорті. Зрештою Кабмін на час перевірки відсторонив голову Укртранбезпеки від виконання обов’язків.  

 Таку ініціативу Міністра інфраструктури Голова Державної служби України з безпеки на транспорті  Михайло Ноняк  прокоментував так:  "  Завжди керівник чи там будь-яка людина, якщо має претензії до когось –  вони сідають і спілкуються. А в даному випадку не було спілкування. Плідної   співпраці з міністерством у нас уже немає більше року. Іде певний тиск на нашу службу. Можливо, якісь є претензії в нього до мене, бо "Укртрансбезпека" подала на міністерство інфраструктури  в суд по одному з наказів, який підписав міністр. Я на дану посаду був призначений урядом і уряд має повноваження звільнити, або не звільнити того чи іншого чиновника".

Але повернімось до діяльності самого Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Очолюване ним відомство нещодавно  пікетували  перевізники. Відголос цих подій відчувають в Кабміні.  Перевізники вимагають від Кабміну скасувати прийняті зміни порядку проведення конкурсу на здійснення регулярних автобусних перевезень. Вони розпочали підготовку до всеукраїнського страйку пасажирських перевізників з пропозицією зняття з посади міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Представники транспортної галузі  виступають за скасування постанови Кабміну про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному транспорті маршрутів загального користування. Завдяки прийнятим змінам проведення конкурсів переходять з відання Укртрансбезпеки до Міністерства інфраструктури, а всі перевізники, які подали заявки, автоматично вважаються переможцями. Якщо раніше у міністерства не було впливу на проведення конкурсів, то на сьогодні у зв'язку з внесеними змінами вони самі розпочали ці конкурси проводити. Чиновники Міністерства інфраструктури тепер отримують монополію на прийняття рішень по тендерах, можуть не допускати перевізників на будь-якому етапі, мають право визнати або не визнати рішення конкурсного комітету, яке раніш було обов'язковим до виконання. Також  організатор у разі виявлення будь-яких порушень може скасувати рішення конкурсного комітету і навіть своє рішення, тому немає  гарантій, щодане право не буде використано з умислом одержання неправомірної вигоди.  
   Ще один неприємний  інцидент відбувся 16 березня, коли охорона Міністерства інфраструктури України  відмовилась пропускати знімальну групу «СтопКору» на брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка. Охорона Міністерства інфраструктури перешкоджала журналістам та фізично не давала потрапити у середину приміщення на анонсований заздалегідь брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка. Прес-служба Трансбезпеки підтвердила той факт, що знімальна група пройшла заздалегідь акредитацію, як того потребувала процедура. Журналісти пред’явили редакційні посвідчення та пояснили  законність прав журналістів, але охорона перешкоджала проходу до державної будівлі працівникам ЗМІ. Згодом Оксана Герасимова, голова відділу взаємодії із засобами масової інформації вибачилася з приводу прикрого інциденту та запевнила, що охорона не мала наміру перешкоджати  журналістській діяльності. Мовляв  на той момент охоронці не були як слід поінформовані, як себе поводити. Запевнила, ща наразі вони отримали чіткі інструкції, тому подібних проблем надалі не виникатиме. Аргументи чиновниці здаються не зовсім переконливими.

Також чомусь українське суспільство не оцінило ініціатив Володимира  Омеляна, який  наприкінці  лютого представив проект з будівництва надшвидкої транспортної системи Hyperloop в Україні передбачає у три стадіїз тестовим майданчиком у Дніпрі.

Експерти порахували, що вартість поїздки на Hyperloop "Київ-Одеса" може коштувати від 518 до 4384 грн.

Довідка: Hyperloop - розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Система має приводитися у рух електрикою.

"Ми обіцяли почати споруджувати тестовий майданчик HypeUA у 2019, але перший запуск сьогодні під Кабміном! Радий, що ідея пішла в маси і, щонайменше, нове слово Гіперлуп ввійшло в український лексикон. Єдине, хотів би зауважити, що це не ракета, а капсула у вакуумній трубі. Вірю, що колись і реформи в Україні можна буде робити без опору "повітря". Дивно, коли маршрутники вимагають відставки за реформу, в результаті якої їм не потрібно платити хабарі, а чесно конкурувати на ринку якістю послуг і ціною", - заявив  міністр.

В соцмережах зявились з цього приводу «фото жаби» та повне несприйняття ініціатив Міністра Володимира Омеляна. Можливо ініціативи мають право на життя, але коли на українських дорогах ями нагадують «глибоченні прірви в безодню» такі фантастичні ініціативи суспільство сприймає швидше як фантастичні мрії далекі від реальності. В соцмережах  громадяни України задають запитання чи Володимир Омелян  не заблудився у паралельній реальності.  Він у 2017 році на посаді міністра заробив більше, ніж інші члени Кабінету Міністр зокрема, заробітна платаВолодимира Омеляна за 2017 рік становила 746,8 тис. гривень.  Усі ці фати дають суспільству  розуміння про діяльність, ідеї, методи та засоби досягнення поставлених цілей  Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Щодо роботи Укртрансбезпеки,  претензії до якої заявляв Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, то  Головою Державної служби України з безпеки на транспорті  Михайлом Ноняком було здійснено ряд кроків для покращення роботи служби. Зокрема Михайло Ноняк  жорстко розкритикував бездіяльність деяких своїх колег і пообіцяв покарати "лузерів і нероб" звільненнями з посад.Про це очільник відомства заявив під час відкритої наради Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з керівниками територіальних органів. Захід відбувся за дорученням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Також голова "Укртрансбезпеки" Михайло Ноняк  порівнюючи підсумки двох років на займаній ним посаді і показники двох років, що передують цьому. Так  у 2017 році кількість перевірок габаритно-вагового контролю на дорогах України зросла в 20 разів у порівнянні з показниками 2014 року, а кількість надходжень до Державного бюджету від оплати за проїзд вантажного транспорту склало 17 635 993 грн, що в 7,5 разів більше, ніж у 2015 році.

 Голова "Укртрансбезпеки" Михайло Ноняк закликав небайдужих українців приєднатися до масових рейдових перевірок в регіонах на предмет кількості майданчиків, придатних для здійснення ефективного габаритно-вагового контролю на дорогах країни. "Я звертаюся до всіх, хто хоче долучитися дією або інформацією: пишіть в особисті повідомлення, телефонуйте на гарячу лінію і пишіть на електронну пошту, створену спеціально для повідомлення про випадки спроб отримати неправомірну вигоду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.),  і ми разом перевіримо ці факти. Разом ми зробимо більше, ніж окремо. Я в цьому переконаний", - зазначив  він.

 Також Голова Державної служби України з безпеки на транспорті  Михайло Ноняк вважає, що міністр інфраструктури Володимир Омелян повинен був в особистій бесіді висловити незадоволення його роботою, а не виносити це в публічну площину.  « Чвари повинні вирішуватися віч-на-віч, і якщо у міністра є претензії чи я йому не подобаюся, він мені повинен сказати особисто, і ми повинні з ним ці моменти обговорювати. А те, що він говорив публічно. Я хочу сказати, що мені абсолютно не соромно за нашу роботу. Наша робота є ефективна, вона приносить хороший результат для суспільства.  Я скажу, що навіть після наради з Прем’єр-міністром, ми з міністром інфраструктури не спілкувалися. От декілька днів назад ми мали сідати з ним вирішувати всі ті питання, які нам поставив Прем’єр, то я їх вирішую особисто. Іду спілкуюсь з керівником Укравтодору, Нацполіцією, відповідними керівниками областей… Я не з Новаком, але його заступником спілкувався, і в нас є повне порозуміння для того, щоб ми будували площадки і здійснювали ефективно габаритно-ваговий контроль» –  зазначив  Михайло Ноняк.

Крім того, Голова Укртрансбезпеки  прокоментував затримання співробітників  його відомства , зазначивши, що необхідно вдосконалювати законодавство з перевезень щоб уникнути подібних випадків і посиливши відповідальність і унеможливити шанси для чиновника здійснювати ті чи інші корупційні прояви, – підкреслив Михайло Ноняк.

Всеволод Кисілевський

 Газета "Життя Прикарпаття"

Share