Обговорено актуальні питання розвитку туризму на Яремчанщині

         Обговорено актуальні питання розвитку туризму на  Яремчанщині

17 квітня відбулися чергові збори членів Асоціації готельєрів та власників садиб у готельно-ресторанному комплексі "Рубель" (Яремче). Участь у заході також взяв Яремчанський міський голова Василь Онутчак. Сторони обговорили ряд ключових питань щодо перспектив розвитку туристичної галузі Яремчанщини, акцентували увагу перед міською владою на ключових проблемах, які турбують представників туристичного бізнесу, а також напрацювали подальший план своєї діяльності на найближчу перспективу.  Під час обговорень та дискусій міський очільник відповідав на численні питання присутніх щодо планів влади у сфері розвитку туризму, перспектив об'єднання територіальних громад та шляхів вирішення нагальних проблем комунального характеру в місті.

 

       У другій частині зустрічі учасники зборів обговорили результати участі готельєрів у закордонних туристичних виставках, зокрема, в Кишиневі та Мінську. Також члени Асоціації вже відтепер розпочали активну підготовку до Великої конференції готельєрів та власників садиб Яремчанщини, проведення якої цього року заплановане на 22 травня.

Асоціації готельєрів  Яремчанщини

Інформаційна довіка

Значення слова РУБЕ́ЛЬв українській мові.

 

1) Старовинне знаряддя селянського домашнього вжит­ку — вузька дерев’яна дошка з ручкою і поперечними зарубками для качання (прасування) білизни ( з домотканих або грубих тканин).

2) Довга жердина, яку кла­дуть зверху на віз із сіном, соломою, снопами й притягують за її кінці вірьовкою до полудрабка так, щоб, придавивши, утримати ван­таж.

 

 

 

Share