Ефективний контроль на дорогах – нагальна вимога часу

Ефективний контроль на дорогах – нагальна вимога часу

Окреслюючи пріоритетні напрямки розвитку Укртрансбезпеки на 2018 рік, Михайло Ноняк зазначив, що 2018 рік стане роком системного відновлення автошляхів. І відбудеться це, в першу чергу, за рахунок вибудовування чіткої ефективної загальнонаціональної системи контролю.

    В минулому році Укртрансбезпека підготувала і провела тендер на закупівлю 78 мобільних комплексів, технічні характеристики яких – на рівні кращих європейських стандартів. Персонал пройшов необхідну підготовку як в частині освоєння самого обладнання, так і встановленого програмного забезпечення.

 

   В цьому році планується доукомплектувати придбані мобільні лабораторії 3G модулями, генераторами для забезпечення цілодобової роботи. А ще серед першорядних питань – ефективна робота з персоналом. Адже навіть найсучасніше обладнання без відповідного професіоналізму посадовця – це всього лиш хороша техніка. В руках професіонала – це ефективний засіб вирішення конкретних поставлених задач. Тільки маючи команду висококласних фахівців можна з честю виконати поставлені перед Службою завдання у відповідності із високими вимогами сьогодення.

   А сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства за участю Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка озвучив питання збереження доріг  як першочергове  для Укртрансбезпеки. «Злагоджена робота на наших вагових комплексах - принципово важливе питання. Контроль треба забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги. Маємо це зупинити» - така позиція Прем’єр – міністра.

   Акцентуючи на важливості поставленого завдання, Глава Уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ. Йдеться, передусім, про камери спостереження. «У нас, приміром, є 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу», - сказав Володимир Гройсман.

   Приймаючи доручення Уряду як керівництво до дії, Михайло Ноняк переконаний, що вибудувати ефективну систему убезпечення українських автошляхів від руйнування – справа честі як його особисто, так і всього керівного складу Укртрансбезпеки. «Уряд виділяє безпрецидентні в історії незалежної України суми на будівництво і ремонт доріг, а наше завдання – поставити заслін  від руйнування. І ми його виконаємо з честю», - резюмував Михайло Ноняк.

Share