Міністр інфраструктури Володимир Омелян здивований, що пікетувальники не оцінили "Гіперлуп"

Міністр інфраструктури Володимир Омелян здивований, що пікетувальники не оцінили

Понад 150 людей встановили сцену і вимагають відставки міністра транспортної інфраструктури Володимира Омеляна, передає Depo.ua. Учасники розгорнули транспаранти з вимогою відремонтувати дороги і зберегти робочі місця перевізників. Уздовж дороги на вул. Грушевського вони припаркували близько 20 маршруток. Міністр інфраструктури Володимира Омеляна здивований, що маршрутники вимагають його відставки через реформи, які він ініціюював.

 

Про це він написав у Facebook, передає Depo.ua.

"Ми обіцяли почати споруджувати тестовий майданчик HypeUA у 2019, але перший запуск сьогодні під Кабміном! Радий, що ідея пішла в маси і, щонайменше, нове слово Гіперлуп ввійшло в український лексикон. Єдине, хотів би зауважити, що це не ракета, а капсула у вакуумній трубі. Вірю, що колись і реформи в Україні можна буде робити без опору "повітря". Дивно, коли маршрутники вимагають відставки за реформу, в результаті якої їм не потрібно платити хабарі, а чесно конкурувати на ринку якістю послуг і ціною", - написав міністр.

 22 лютого Омелян представив проект з будівництва надшвидкої транспортної системи Hyperloop в Україні передбачає у три стадіїз тестовим майданчиком у Дніпрі.

Експерти порахували, що вартість поїздки на Hyperloop "Київ-Одеса", може коштувати від 518 до 4384 грн.

Довідка: Hyperloop - розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Система має приводитися у рух електрикою.

Оскільки Маск спочатку оголосив, що сам займатися реалізацією Hyperloop не збирається, з'явилося кілька груп ентузіастів, які вирішили втілити проект в життя самостійно. Це, зокрема, компанії SpaceX (у 2015 році Маск повернувся до своєї ідеї), Virgin Hyperloop One і HTT.

28 березня  прихильники міністра В. Омеляна у відповідь на вимогу звільнити Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, вимагають від голови ВРУ не захищати Голову Уктрансбезпеки М. Ноняка. Така собі помста від В. Омеляна.

 

Share