Михайло Ноняк провів ділову зустріч із шейхом Емадом Абу Алрубом

   Михайло Ноняк провів ділову зустріч із шейхом Емадом Абу Алрубом

 Михайло Ноняк провів ділову зустріч із шейхом Емадом Абу Алрубом, Президентом Українсько-Арабської Ділової Ради, та Олегом Березюком – Віце-Президентом Українсько-Арабської Ділової Ради, адвокатом, головою Українського юридичного товариства.

Українсько-Арабська Ділова Рада (УАДР) створена у 2017 році з метою сприяння розвитку міжнародних ділових, політичних, економічних, наукових та культурних відносин між Україною та арабськими країнами шляхом надання практичної допомоги органам державної влади, місцевого самоврядування та бізнесу у сфері залучення іноземних інвестицій.

 

     Під час зустрічі шейх Емад Абу Алруб зазначив, що Україна є надзвичайно привабливою для країн Близького Сходу. У східному світі  прийнято розпочинати міжнародну співпрацю бізнес-еліт після налагодження співпраці на рівні державних органів. Тож він запросив означити проекти, які б Укртрансбезпеці цікаво було реалізувати, залучивши інвестиції з країн, інтереси яких представляє УАДР.

 Михайло Ноняк у відповідь поділився ідеями переведення адміністративних послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат, створення єдиної національної бази даних, яка б дала змогу реєструвати транспортні засоби (ТЗ) он-лайн, вносити будь-які зміни в статус ТЗ, отримувати дозволи і ліцензії, не виходячи з власного офісу, а  інспекторові – вносити дані про правопорушення також в он-лайн-режимі, у момент фіксації. «На сьогодні для нас це  один з пріоритетних напрямків роботи, адже прозорість і доступність адміністративних послуг – ознака демократичного суспільства, один із ключових моментів реформування державних установ у рамках Угоди про асоціацію Україна – ЄС. Переведення в електронний формат послуг, які надають державні інституції, забезпечує відновлення довіри громадян до влади та руйнує підґрунтя для корупції», – резюмував Голова Укртрансбезпеки. Багато ідей було озвучено і стосовно впровадження технологій, які б дозволяли підняти без пекові стандарти на новий рівень.

Окремим блоком обговорили можливості залучення інвестицій в розвиток електротранспорту, який є економнішим та екологічно чистим. Питанням особливої ваги є перехід від готівкової до безготівкової оплати проїзду в пасажирському транспорті, адже це можливість детінізації ринку пасажирських перевезень, виявлення його реальної ємності.

Домовилися у двотижневий термін підготувати і надати в Українсько-Арабську Ділову Раду детальний опис ініціатив Укртрансбезпеки з метою представлення їх на відповідному рівні в урядах зацікавлених країн Близького Сходу.

Share