Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом Прикарпаття

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом  ПрикарпаттяЛідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом  Прикарпаття

22 лютого 2018 року, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом Івано-Франківську область.

Під час візиту, в місті Івано-Франківську, Голова Координаційної Ради провів зустріч з депутатами місцевих рад та партійним активом Івано-Франківської та Чернівецької областей. Спілкування з присутніми було відвертим. Голова Координаційної Ради Партії поділився з однопартійцями своїм баченням нинішньої ситуації в країні, акцентував увагу на ключових проблемах та шляхах їх вирішення, окреслив основні завдання на найближчий час та відповів на запитання присутніх.

 

В свою чергу, учасники зустрічі висловили своє бачення вирішення окремих болючих питань, що турбують переважну більшість громадян України, рекомендували лідеру Партії продовжувати складну, але єдино вірну роботу по об’єднанню зусиль політичних партій опозиційного табору та побажали успіхів в цій роботі.

В цей же день, в конференц-залі готелю «Надія», представництво Фонду Фрідріха Науманна За Свободу в Україні організувало та провело другий з низки запланованих семінарів для представників політичних партій та громадських організацій на тему: «Підготовка до виборчої кампанії. Технологічні та практичні аспекти організації ефективної командної роботи». Проводив його, як і минулого разу в Тернополі, політичний експерт, політтехнолог, експерт з виборчих технологій Філонов Микола Валерійович. І цього разу представники «Громадянської позиції» були одними з найактивніших учасників семінару. Постійні питання до експерта щодо практичного застосування отримуваної від нього інформації, висловлення свого бачення ситуацій під час виборчих перегонів та шляхів виходів з них – все це лунало з уст представників «Громадянської позиції» під час розгляду ключових питань щодо створення дієвих, ефективних виборчих команд, зокрема, про принципи формування виборчих штабів, оптимальну модель їх кількісного та якісного складу, про різні моделі ведення агітаційної роботи, про шляхи протидії підкупу та фальсифікаціям та багато інших важливих питань.

Участь в роботі семінару взяли близько 70 осіб.

В рамках візиту відбулось зустріч з журналістами. Під час зустрічі політик прокоментував ситуацію зі свідченнями Президента України Петра Порошенка у справі Януковича в суді, порушення прав громадян України та пояснив, чому закликав міжнародну спільноту більше не давати кредитів урядовцям.

За словами політика, у дні річниці розстрілу на Майдані згадуємо важкі часи та переосмислюємо, що відбулось з країною. Відтак у цей час йде суд над Януковичем, який перетворюється на суд представників сьогоднішньої влади. Відтак назвав свідчення гаранта елементом клоунади: Порошенко одразу згорнув спілкування з судом після незручних запитань про відпустку на Мальдівах.

«Президент живе в захмарному світі. Очевидно, що гроші в нього є, щоб оплатити 500 тисяч. Але це кіч, простими словами – жлобство демонструвати своє багатство, коли люди на межі виживання. Це з часів бандитських 90-х. Це показати, що я, мовляв, багатий. Глава держави не повинен так діяти в країні, яка воює, яка бідна, і очевидно, що йому було неприємно продовжувати свідчення. Але я хочу сказати, нехай тренуються тому що їм прийдеться давати справжні свідчення», - зауважив Гриценко.

«Я навів незаперечні факти їхніх злочинів, які перевіряються максимум тиждень. І я хочу нагадати, що не завжди буде в Україні Генеральний прокурор кумом Президента. І їм прийдеться давати реальні свідчення по своїх справах, такі речі пробачатися не будуть. Це справи кримінального статусу і багато в межах від 12 до 15 років. Коли я це пригадую, чергові матіоси, чорноволи й інші «порохоботи» кидаються розказувати – розікрав, знищив і все решта. Ми це витримаємо, але чи витримають потім в суді вони. Тому що загинули люди і продовжують гинути не за таку владу, не за таку політику», - наголосив Анатолій Гриценко.

Тож політик підкреслив, що політична сила бере активну участь в об’єднавчих процесах, щоб сформувати цілісну команду, яка не просто переможе, а зробить справу.

«Перемогти - це дуже важко проти цієї влади, але це 10% зусиль, а 90% - це робота потім. Відвернути країну від прірви та стабілізувати ситуацію. Здійснити пакет реформ, який підніме підприємця і громадянина з його правами та свободами, які зупинять потік кращих, сильніших, потужніших людей закордон. Повернуть в українців довіру у власну державу і повагу до України на міжнародному рівні. Ми будемо над цим працювати, для такого єднання у мене є мандат від партії та будемо напрацьовувати план спільних дій. Він буде оприлюднений, коли буде готовий», - додав Гриценко.

 

 

Прес-служба політичної партії «Громадянська позиція»

Share