Обличчя нових громад: фотовиствку новоутворених ОТГ презентували в Будинку Уряду

Обличчя нових громад: фотовиствку новоутворених ОТГ презентували в Будинку  УрядуОбличчя нових громад: фотовиствку новоутворених ОТГ презентували в Будинку  УрядуЖурналісти – учасники  прес-туру програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE, під час  відвідування у Кабміну –  Будинку Уряду мали можливість оглянути фотовиставку “Обличчя нових громад”.  У присутності ЗМІ  2-го лютого в Будинку Уряду відкрили фотовиставку “Обличчя нових громад”. Серед світлин – кадри з життя об’єднананих територіальних громад.

Як повідомила Першій електронній представник Українського кризового медіа центру, координатор програми DOBRE Ірина Малик, усі фотографії вирізняються високою художньою якістю і кожна з них передає миттєвості щирих людей. Із кожної області представлено по одній громаді.   Ця фотовиставка про дієвих і активних людей, які живуть і працюють у об’єднаних громадах України. На фото можна буде побачити жителів сіл і містечок: вчителів, лікарів, спортсменів, представників бізнесу та влади, людей різного віку, які спільними зусиллями змінюють своє життя.

 

“Наша мета – показати людей, які щоденною працею роблять зміни. Тут немає жодного “постановочного” фото. Це миттєвості реального життя. Ми приходили на підприємство чи установу, спілкувалися і фотографували людей. Це був живий процес”, – розовіла Першій електронній Ірина Малик. У відкритті виставки в Будинку Уряду взяли участь Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко та директор програми USAID DOBRE Беррі Рід.

Фотовиставка організована в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Представлені світлини зроблені у громадах Дніпропетровської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Кіровоградської областей відомими фотографами Владиславом Соделем та Анастасією Сироткіною.    Також в рамках відвідин  Будинку Уряду для журналістів було проведено пізнавальну екскурсію по музею урядів України. Експозиція музею розповідає про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року і до наших днів.  Також представники ЗМІ побували в залі засідань Кабінету Міністрів України. 

Share