Богоявлення Господнє у Надвірній

 Богоявлення Господнє у Надвірній

Упродовж століть українці у ці січневі дні, вітаючи один одного, урочисто колядують: «…А що перший празник – то Різдво Христове, а що другий празник –  Святого Василя, а що третій празник  – Свято Водохреща…».

 19 січня,  надвірнянці відзначили  третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Богоявлення Господнє або Водохреща, яке знаменує величну подію, коли Ісус Христос прийшов до святого Предтечі і Хрестителя Івана на річку Йордан й охрестився.  В усіх храмах Надвірної була відслужена святкова Божественна Літургія, після якої представники різних конфесій міста освятили воду, яка наповнюється цілющою та життєдайною силою для нашого здоров’я та стає джерелом очищення душі.

 

Традиційно в нашому місті чин освячення води відбувається на березі річки Бистриця Надвірнянська в міській зоні відпочинку ім.Назарія Яремчука. Парафіяни міста великою молитовною ходою вирушили до річки, де відбулось одне з найбільших Богослужінь. Після посвяти води всечесні отці привітали надвірнянців зі святом та висловили щиру подяку міському голові, комунальним службам, рятувальникам, медичній службі, відділу культури Надвірнянської РДА за допомогу та підтримку у організації та проведенні чину освячення води.

Нехай священна Йорданська вода очищує Ваші душі, а Господь наповнює життя радістю і світлом, дарує міцне здоров’я, спокій і мир на многії і благії літа!

Прес-служба Надвірнянської міської ради

 

Share