Делегація Яремчанщини відвідала Закопане

Делегація Яремчанщини відвідала Закопане

З ініціативи ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» відбувся трьохденний робочий візит делегації Яремчанщини до польського гірськолижного курорту - міста Закопане.Основною метою поїздки стало налагодження міжрегіонального співробітництва, обміну досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування, а такожзапозичення досвіду польських колег із розвитку туризму, організаційної структури управлінського апарату, методики залучення інвестицій в інфраструктуру туристичної галузі тощо.

 

Зокрема, під час візиту учасники делегації зустрілись із керівництвом м.Закопане, відвідали туристично-інформаційний центр та дитячу спортивну школу по зимових видах спорту. Окрім того, ознайомились із роботою польських комунальних підприємств "TESCO" (благоустрій та вивезення сміття), "SEWIK" (водопостачання та каналізація) та спільного підприємства "GEOTERMIA PODHALANSKA", на якому природні термальні води спрямовують на обігрів населених пунктів та гаряче водопостачання.

«Дуже приємно, що багато молодих та креативних людей з Яремчанщини виявили бажання отримати нові знання та запозичити досвід польських колег. На шляху проведення децентралізації в Україні нам важливо запозичувати кращі іноземні практики та в практичній площині бачити як вони працюють. Кожен учасник делегації для себе почерпнув щось нове і в перспективі зможемо реалізувати багато чого у своєму рідному краю», - зауважив голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук.

Прес-служба ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю»

Share