У Надвірній відбувся ІІ міжнародний турнір з боксу серед жінок "Кубок Карпат" (фоторепортаж)

У Надвірній відбувся  ІІ міжнародний турнір з боксу серед жінок

       В спорткомплексі ПАТ “Нафтохімік Прикапаття”  відбувся Міжнародний турнір з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок та дівчат присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Дем’янова та Чемпіонат України з боксу серед дівчат 2004-2005 років народження.  Проходили змагання  з 12по17 грудня у спорткомплексі профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».   На змагання завітали понад 300 учасниць з усіх регіонів України та ще понад 50 – із Казахстану, Індії та Азербайджану. Серед них – переможниці і призерки Чемпіонатів світу, Європи й Азії. Честь Надвірнянщини захищала бронзова призерка Чемпіонату Європи 2016 року, майстер спорту України Марія Пасічна.

 

Організатори міжнародного турніру «Кубок  Карпат» – Міністерство молоді та спорту України, Федерація боксу України, Федерація боксу Івано-Франківської області, Надвірнянські районна і міська ради та райдержадміністрація, СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» і КСМК «Едельвейс».

 

Відкриття турніру відбулось урочисто. Учасників змагань привітали голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець. Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба, головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Яцик, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін,старший тренер збірної України з боксу серед жінок, молоді та юніорок Сергій Данилів,  депутат Надвірнянської міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, а також дружина заслуженого тренера України В.Т.Дем’янова Надія Дем’янова.

Гостей  зустріли, як і годиться, з хлібом і сіллю. Міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що радий вітати на теренах нашого міста спортсменів, тренерів та вболівальників з Казахстану, Індії, Азербайджану та усієї України. Надвірна славиться своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром Прикарпаття. Нам вже вдруге випала честь приймати Міжнародний турнір з боксу серед жінок «Кубок Карпат». В минулому році в нашому місті відбулась матчева зустріч з боксу Україна-Ірландія та чемпіонат України з боксу серед юнаків. Міський голова побажав учасникам змагань яскравих перемог. Старші тренери збірних команд країн-учасниць висловили щирі слова вдячності організаторам змагань.

Змагання пройшли на високому рівні. Переможці отримали нагороди та масу позитивних вражень.


 

 

Share