Збереження доріг – не гасло, а стратегічний курс держави

Збереження доріг – не гасло, а стратегічний курс держави

6 листопада 2017 року на Софіївській площі у Києві презентували нові пересувні габаритно-вагові комплекси. Захід відбувся за участю Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексія Білошицького, представників дипломатичних установ та міжнародних організацій в Україні, громадськості та засобів масової інформації.

 

Збереження доріг – не гасло, а стратегічний курс держави

З метою здійснення дієвого державного нагляду (контролю) за безпекою на транспорті та збереження дорожнього покриття Державна служба України з безпеки на транспорті закуповує пересувні габаритно-вагові комплекси за рахунок бюджетних коштів, джерелом надходження яких є фінансові ресурси Європейського Союзу, надані Україні в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». На заході було презентовано першу партію з 26 комплексів. Всього до кінця року заплановано отримати 78 таких комплексів.

 Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Володимир Кістіон висловив щиру подяку міжнародним організаціям, за фінансової підтримки яких вдалося реалізувати цей масштабний проект. Він, зокрема, зазначив, що Україна як держава задекларувала одним зі своїх пріоритетів відновлення загальнонаціональної мережі автошляхів. Тільки у 2017 році на це було витрачено понад 26 мільярдів гривень з державного бюджету. «Тому сьогоднішня подія – це не кампанія, не захід. Це складова системної політики, спрямованої на відновлення українських доріг».                      

Збереження доріг – не гасло, а стратегічний курс держави

Михайло Ноняк висловив подяку усім, хто долучився до реалізації цього проекту – представникам дипломатичних установ і міжнародних організацій, які представляють країни-донори, Уряду України в особі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, Міністерству інфраструктури України в особі Володимира Омеляна і заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка.  Адже понад двадцять років в Україні взагалі не здійснювався системний габаритно-ваговий контроль, що сприяло формуванню відчуття вседозволеності у представників бізнесу.

  «У квітні минулого року ми почали проводити заходи контролю на дорогах України, маючи в арсеналі близько тридцяти комплексів габаритно-вагового контролю, основна частина яких 2005-2008 року випуску. Вони часто виходили з ладу, і витрати на ремонт були величезними. Але ми чітко і послідовно взялися до нелегкого завдання – наведення порядку на дорогах. Як результат – десятки мільйонів гривень штрафів надійшло до бюджету. Але не це вважаю основним. Відбулись якісні зміни у свідомості людей. Якщо на початках нашої роботи ми стикалися з фактами перекриття доріг представниками бізнесу, які протестували проти встановлення засобів габаритно-вагового контролю на дорогах, то зараз ми маємо випадки, коли представники небайдужої громадськості перекривають рух вантажівкам зі значними перевищенням габаритно-вагових норм. І це не може не тішити»,- зазначив Михайло Ноняк.

 «Тільки усі разом – влада, бізнес, громадськість  - ми зможемо напрацювати норми співжиття, які дозволять Україні почуватися рівною серед рівних у спільноті європейських держав».

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до присутніх, зауваживши, що хоче звернути особливу увагу на те, що це не просто автомобілі, які дозволяють проводити габаритно-ваговий контроль, а це – повноцінні мобільні лабораторії, які дадуть можливість реалізувати ефективні заходи контролю не тільки вантажного, а й легкового, водного транспорту. Окрім цього, вони ще й дають можливість аналізувати дотримання водіями режиму відпочинку. А це – безпека на дорогах. Він назвав це першим кроком зі сторони Уряду з реалізації політики, спрямованої на відновлення мережі якісних автодоріг європейського зразка, і висловив сподівання на підтримку цієї ініціативи на рівні областей.

 Присутні мали нагоду ознайомитися з технічними можливостями і характеристиками нових габаритно-вагових комплексів у рамках презентованої експозиції. Наступним етапом буде навчання персоналу для роботи на нових установках із залученням фахівців-виробників обладнання і розробників програмного забезпечення. Провести його заплановано в найближчі два тижні, починаючи із завтрашнього дня.                «Основним своїм завданням, як Голова державної служби України з безпеки на транспорті, - резюмував Михайло Ноняк, - я бачу, по-перше, забезпечення персоналу досконалою нормативно-правовою базою. По-друге – відповідною матеріально-технічною базою. І, звісно – адекватні заробітні плати. Це три кити, на яких можна збудувати міцну структуру, здатну справитись з усіма викликами сьогодення і послідовно та неухильно реалізовувати державну політику із забезпечення безпеки перевезень наземним і водним транспортом. Я впевнений, що точку неповернення пройдено. І ми на правильному шляху».

 

Share