Інтерв’ю з депутатом Надвірнянської міської ради Кузюком Василем Юрійовичем

 Інтерв’ю з депутатом Надвірнянської міської ради  Кузюком Василем Юрійовичем

      Василю Юрійовичу , ви депутатом до Надвірнянської міської ради обрані вперше, розкажіть коротко про себе та про те, як обирались депутатом?

-         Народився я 21 січня 1961 року на Кольському півострові в Мурманській області. Батько мій родом з Надвірної, а мати родом з Франції. Мій дідусь за часів Австро-Угорщини мешкав на Закарпатті, тоді Європа була відкрита і він поїхав на роботу до Франції. Так наш рід пов’язався з Францією. Моя мати родом звідти, там закінчила перший клас, переїхала в Україну, тут познайомилась з моїм батьком, вийшла заміж за нього.  Потім наша сім’я повернулась у Надвірну, тут я закінчив Надвірнянську середню школу №1, після завершення навчання вступив в Івано-Франківський кооперативний технікум, тепер це – Івано-Франківський комерційний коледж імені С.Граната. Здобув спеціальність товарознавця продовольчих і промислових товарів. Далі служба в армії.

Після звільнення в запас пішов працювати за фахом в кооперацію. Працював на різних посадах, тепер працюю директором ресторану «Карпати» у Надвірній. Одружений. Разом з дружиною виховуємо   10-річну донечку.  В 2015 році обраний депутатом до Надвірнянської міської ради сьомого демократичного скликання  від  політичної партії Громадський рух «Народний контроль»  і закріплений за виборчим округом  №1 ( центр міста). Працюю у двох постійних комісіях Надвірнянської міської ради : «З питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження» та « З питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі, побуту та охорони громадського правопорядку».

 

-         Звичайно успіху в депутатській роботі можна досягнути лише за тієї умови, коли є підтримка колег . Хто ще в Надвірнянській міській раді  представляє  партію «Народний контроль» ?

-         На місцевих виборах  у 2015 році наша політична сила партія «Народний контроль» набрала майже 8 відсотків голосів виборців до Надвірнянської міської ради. Такий результат дав нам змогу отримати два мандати у Надвірнянській міській раді. Разом зі мною до Надвірнаської міської ради від нашої політичної сили була обрана Дроздик Анжеліка Борисівна. Вона працює в постійній депутатській комісії «З питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, духовного відродження та соціального захисту населення».

 

-         Як у Вас складається  співпраця  з депутатами інших політичних сил ?

У своїй депутатській роботі представники  партії «Народний контроль» в першу чергу працюють для усієї  громади міста. Я і мої колеги депутати з інших політичних сил об’єднані однією роботою – працювати для добра громади міста. Депутатський корпус Надвірнянської міської ради представлений депутатами від різних політичних сил. В раді  немає переважаючої  більшості будь-якої політичної сили, депутатські фракції налічують від  двох до шести осіб, всі питання вирішуються спільно, базуючись на особистих контактах. Хочу зауважити, що за новою виборчою системою в раду були обрані кращі з кращих. Важливу  роль в роботі ради виконує наш міський голова Зіновій Андрійович, він координує діяльність ради і прикладає максимум зусиль, щоб рада працювала продуктивно , злагоджено, в інтересах мешканців міста Надвірна. Завдяки йому в раді панує толерантна атмосфера, яка сприяє роботі депутатів.

 

 З якими питаннями частіше за все звертаються виборці ?

Я  закріплений за першим виборчим округом  – це центр міста. Щодо питань, які виникають у всіх сферах життєдіяльності першого округу, то розв’язання їх знаходить розуміння  як депутатського корпусу  так і в голови. Адже перший округ – це фактично лице міста. Щодо звернень виборців, то люди звертаються з різноманітними проблемами від побутово-соціальних  до питань, які стосуються розвитку інфраструктури міста.  

 

-         Ви добре відомі в місті, як один з організаторів спортивних турнірів з міні-футболу. Розкажіть детальніше про свою спортивну діяльність ?

Зі спортом я дружу давно.  З дитинства займаюсь спортом – гімнастикою. В юнацькі роки я виступав на обласних змаганнях від Надвірнянської ДЮСШ. Щодо підтримки мані-футболу,  то доля звела мене зі справжнім фанатом, цього виду спорту , головою Надвірнянської районної федерації з міні-футболу Віктором Васильовичем Татаренком. Він цим видом спорту просто живе. Завдяки йому вдалося підняти на такий високий рівень  міні-футбол у Надвірнянщині. У свій час наш заклад ресторан «Карпати» прийняв рішення  допомагати спортсменам і стати їх спонсорами.           До цієї справи долучився Надвірнянський міський голова Зіновій Мирослававич Андрійович. Завдяки цьому кількість турнірів збільшилась, а з тим і піднявся якісний рівень підготовки футболістів. Також треба зауважити, що час від час до нас долучаються інші спонсори. Часто в проведенні змагань нам сприяє депутат Надвірнянської міської ради Тарас Вінтоняк, директор Надвірнянського спорткомплексу ПАТ «НафтохімікПрикарпаття». Варто зазначити , що в Надвірняському районі сформувалась хороша інфраструктурна база для міні-футболу. Маємо біля 20-ти майданчиків зі штучним покриття, планується облаштування нових у 2018. Зокрема, в місті Надвірна буде облаштовано два майданчики в районі Надвірнянської ЗОШ №2 та біля Надвірнянського фізико-матиматичного ліцею. Також проводиться реконструкція футбольного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Нафтовик». Майданчик буде обладнаний освітленням, яке дасть змогу проводити матчі у вечірній час.

 Дякую.

Спілкувався Всеволод Кисілевський

Share