Привітання Голови Укртрансбезпеки з нагоди Дня Незалежності України

Привітання Голови Укртрансбезпеки з  нагоди Дня Незалежності України

24 серпня український народ святкує День  Незалежності. 26 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс   бути господарями на своїй багатій та прекрасній   українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані  виправдати надії наших великих попередників.  Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи.   Україну не знищили війни,  багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.  
 Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим –  мільйонів громадян вільної і незалежної країни.  Сподіваюсь, що сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу Батьківщини.

 

Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні.

Бажаю  вам та вашим родинам міцного здоров’я,  добробуту,  наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень для добра України!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

Михайло Ноняк

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті

 

 

Share