На Яремчанщину завітав Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні

Цього місяця з робочим візитом Яремчанський регіон відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Метою візиту до туристичного краю стало ознайомлення із соціально-економічним, культурним та туристичним потенціалом Яремчанщини.

        У рамках свого перебування посол провів зустріч із представниками Яремчанської міської ради, сільськими головами, місцевими підприємцями, громадськими активістами. Сторони спілкувалися про етапи та проміжні результати впровадження проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), очікування влади та громади від проекту, обговорювали нові можливості та ідеї поглиблення співпраці між Канадою та Україною. Варто зауважити, що саме завдяки експертам проекту «ПРОМІС»  на початку цього року було розроблено та затверджено «Стратегію розвитку туризму на території Яремчанської міської ради на період до 2027 року».

 

          Опісля, Р. Ващук, на запрошення керівника ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрія Дзвінчука, взяв участь у зборах членів правління ГО «Асоціація готельєрів Яремчанщини», де ознайомився з поточною роботою асоціації та її напрацюванням та планами. Посол поділився досвідом реалізації туристичних проектів та практик у Канаді та наголосив на пріоритетності для України розвитку туристичної галузі, поділився досвідом організації навчального закладу туристичного напрямку на базі діючого готелю, який вдало втілили в життя в Чорногорії.

У рамках зустрічі голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук розповів послу про мету та основні завдання громадського об’єднання, ознайомив ізреалізованимиорганізацією проектами у регіоні, а також поділився баченням розвитку туристичного потенціалу Яремчанщини.

«Дуже приємно, що такого міжнародного рівня і статусу люди відвідують нашу туристичну Яремчанщину. Це свідчить про те, що нашій державі необхідно якомога більше посилювати міжнародну співпрацю, заявляти про себе світовому співтовариству. А на місцевому рівні запозичувати іноземний досвід та втілювати у життя кращі практики, які вже показали свій позитивний результат» - зауважив голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю»  Андрій Дзвінчук.

 

Прес-служба ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю»

Share