Чемпіонaт Європи з боксу: срібна медаль в руках юного надвірнянця!

Чемпіонaт Європи з боксу: срібна медаль в руках юного надвірнянця!

Чемпіонaт Європи з боксу: срібна медаль в руках юного надвірнянця!

     З 17 по 25 липня 2017року  проходив Чемпіонат Європи серед юнаків  в м. Вілча, Румунія. Збірна України була представлена у складі 20 боксерів.  Стариший тренер збірної України  серед юнаків – Олександр Остапчук. Збірна України здобула друге загальнокомандне місце.

 Надвірнянську СДЮСШ ОР профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття"  представляв Вінтоняк Ілля – чемпіон України у ваговій категорії 46кг. Боксер тренувався під керівництвом Вінтоняка Тараса, Григоришака Віктора, Мартинюка Назара та Лозинського Андрія.

В першому поєдинку (відбірковий бій) Ілля боксував з  англічанином Денні Робом та отримав перемогу з рахунком 3:2.

У другому поєдинку (в четверть фіналі)  юний боксер зустрівся з німцем Вогель Джуліаном  та з рахункрм 5:0 отримав перемогу.

 

В півфіналі Ілля Вінтоняк виборив перемогу зустрівшись на ринзі з представником Ізраїлю Валідом Таха Абу.

В фіналі наш земляк зустрівся з росіянином  Зоряновим Алєксандром та виборив срібло.

Старший тренер збірної Олександр Остапчук зазначає, що Ілля боксував впевнено та слухав усі поради тренерів. “До суперників підійшов дуже серйозно, однак в фіналі судді не віддали йому перемогу. У мене претензій до Іллі нема, він молодець!”. Переглядаючи бої виникає багато питань до чемпіонату та чому судді зробили такий вибір.

-         На чемпіонаті Європи отримав досвід та стимул працювати більше над собою, іти вперед та перемагати, – зазначає Вінтоняк Ілля. Мрія зустрітися в боях з росіянином та отримати перемогу  стала основою для більшої самовіддачі в боксі. Я розумію, що бокс без сумнівів – мій вид спорту.

 Вітаємо представника Надвірнянсього  СДЮСШ ОР профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття"   Вінтоняка Іллю, єдиного представника Івано-Франківської області,  з таким великим початком в боксі. Зазначаємо, юний боксер займається півтора року боксом та перший в  нашій області здобув срібну медаль на Чемпіонаті Європи.

 

Ольга Малахова

Газета "Життя Прикарпаття"

Share