Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом в Івано-Франківськ

 Анатолій Гриценко відвідав з робочим візитом в Івано-Франківськ

 8- го серпня лідер партії «Громадянська позиція» А. Гриценко  відвідав Івано-Франківськ. Мета його приїзду полягала в тому, щоб пояснити мешканцям Прикарпаття, як подолати шлях від активного громадянина до держави-лідера.

Також, під час спілкування із журналістами лідер «Громадянської позиції» прокоментував ситуацію з позбавленням Михайла Саакашвілі українського громадянства. На думку Гриценка, рішення прийняте Президентом Петром Порошенком, є злодійкуватим та гидким.

 Що ж стосується проекту пенсійної реформи, який планують впроваджувати в Україні, то Анатолій Гриценко вважає його «косметичним ремонтом пенсії». Це не та реформа, яка потрібна країні, яка має стратегічне значення.

 

«Пенсійна реформа Україні потрібна. Але це не суто вирішення питання наповнення пенсійного фонду і зменшення його дефіциту, це комплексне завдання, яке передбачає розвиток економіки, створення робочих місць, зміни у податковій системі та ефективні суди, митниці і так далі, для того, щоб при збільшенні страхового стажу людям було, де працювати. Тому вихопити просто пенсійну реформу, не чіпаючи економіки – «кіна не буде». Я стверджую, що там немає пенсійної реформи. І навіть тут між Порошенком і Гройсманом йде війна – чиє прізвище буде пов’язане, нехай з маленьким, але підвищенням пенсії.

Я дуже сподіваюся, що люди завдяки відчуттям через власну кишеню, через життя по-новому, яке їм обіцяли і яким воно виявилося насправді, нарешті зрозуміють, що досить вже олігархату бути у владі – нічого доброго з того не виходить.»

Лідер «Громадянської позиції» також наголосив, що не дозволить олігархам за безцінь скупити українські землі, а парламенту – протягнути аграрну реформу. Він разом з однодумцями готовий вийти під стіни Верховної Ради та всіма можливими методами не допустити скасування мораторію на продаж землі.

«Наша партія абсолютно нормально сприймаємо різні форми власності, включаючи приватну власність на землю. Але це в жодному разі не можна робити при нинішній владі, в умовах коли понад дві третини населення збідніли. Коли у людей немає грошей – вони готові продавати землю за безцінь. Коли у фермера немає грошей, то він не буде купувати землю. У цих умовах її скуплять кілька родин олігархів, які колись так само приватизували підприємства, а потім знищи їх. Тепер, у їх розумінні, підійшла черга, щоб промислових олігархів замінити на земельних. Це не буде ринок землі, – вони просто черговий раз обдурять народ», – підсумував Анатолій Гриценко.

В рамках візиту на Прикарпаття  лідер партії «Громадянська позиція» А. Гриценко  зустрівся з партійним активам області.

 

Share