Михайло Ноняк: я впевнений, що зможу сформувати команду з людей нової генерації

 Михайло Ноняк: я впевнений, що зможу сформувати команду з людей нової генераціїНещодавно в рамках затвердженого плану заходів щодо запобігання корупції і протидії корупційним та іншим правопорушенням у апараті Державної служби України з безпеки на транспорті та її територіальних органах на 2017 рік відбулась нарада за участю заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслава Дідківського, заступника – Дмитра Петренка та начальника антикорупційного управління Укртрансбезпеки Юрія Андрейка. На нараду були запрошені керівники усіх територіальних органів.

З перших же слів виступу Михайла Ноняка стало зрозумілим, що ця нарада не буде формальним заходом, що Голова Служби розцінює її як можливість озвучити усім керівникам свою принципову позицію в питаннях реформування Державної служби України з безпеки на транспорті. Звернувшись до присутніх, він дав жорстку і однозначну оцінку подій, які останнім часом жваво обговорювались далеко за межами Служби. «За останні два тижні мною зроблено три кардинальні кадрові рішення – звільнено із займаних посад керівників територіальних органів чотирьох областей. – заявив Михайло Ноняк. - І це не межа.

Корупціонерам оголошено справжню війну. Ми працюємо в тісній співпраці з Національною поліцією України, Службою безпеки України. У нас є узгоджений план спільних дій. І це не разова акція. Це частина великої і системної роботи, скерованої на реальне реформування Служби. Тож марно сподіватись, що варто перечекати і можна буде повернутись до старих схем. Повороту не буде».

Михайло Ноняк зазначив, що ті кардинальні кадрові рішення, говорять про те, що час, коли просто велись розмови вже в минулому. Настав час дій. Активних дій по очищенню рядів Укртрансбезпеки. «Я і надалі каратиму за корупційні дії інспекторів керівників територіальних органів звільненням із займаної посади, оскільки переконаний, що якщо працівник взяв хабара, то керівник проводив недостатню профілактичну роботу в плані протидії корупції в довіреному йому підрозділі, а отже – повинен звільнити місце більш принциповому наступнику, який зможе налагодити ефективну роботу. В Укртрансбезпеку повинні прийти люди, які не будуть мислити категоріями попередньої епохи, коли корупція і хабарництво були нормою. Я впевнений, що зможу сформувати команду з людей нової генерації. Вважаю це своїм першочерговим завданням на цій посаді. Будуть оголошуватись конкурси, які дозволять привести в Службу нових, незаангажованих фахівців.
          
Окрім цього, ми поступово але неухильно запроваджуємо новітні технології, які уже успішно працюють закордоном, в інших державних структурах і покликані мінімізувати корупційну складову у взаємодії громадян з інспекторами Укртрансбезпеки».
В підтвердження реальних кроків в напрямку технологічного реформування Служби, перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський продемонстрував відео реєстратори, якими вже з понеділка екіпіруватимуть інспекторів Київського міжрегіонального управління, а згодом – Херсонської, Миколаївської, Одеської та Хмельницької областей. Національна поліція України вже має позитивний досвід їх використання. Тепер їх тестуватимуть працівники Укртрансбезпеки. З понеділка їх запрацює двадцять. Всього в пілотному проекті візьме участь 50-60 пристроїв. Як повідомив В’ячеслав Дідківський, перед запуском пілотного проекту в кожному окремому управлінні будуть проведені навчання для керівника і інспекторського складу з приводу технічних характеристик пристроїв, їх можливостей, а також особливостей використання в роботі. Але після того, коли проект буде запущено, наступає особиста відповідальність керівників за порушення при використанні відео реєстраторів.

……«І це тільки перший крок на шляху серйозного реформування роботи Служби, - резюмував Михайло Ноняк. Як тільки ми отримаємо нові мобільні комплекси габаритно-вагового контролю, вони також будуть обладнані відповідними відео реєстраторами. Європейські стандарти – це не тільки високі вимоги до законодавства, доріг. Це, в першу чергу, високі вимоги до кожного працівника на його робочому місці. Я особисто і моя команда робимо усе необхідне для того, щоб збільшити граничну кількість працівників до достатньої для ефективного виконання поставлених перед нами задач, щоб вивести матеріально-технічну базу Служби на якісно новий рівень. Але у відповідь я чекаю від кожного з вас чесної і самовідданої праці справжніх професіоналів».

Share