П’яний депутат Яремчанської міськради від партії «Воля» Андрій Стельмащук облаяв франківських поліцейських

Зі словми:  “Стаять, мусара!” -  гастролював п’яний депутат Яремчанської міськради Андрій Стельмащук від партії «Воля» в Івано-Франківську

П’яний депутат Яремчанської міськради  від партії «Воля» Андрій Стельмащук облаяв франківських поліцейських

У вівторок, 25 липня, вранці патрульні Івано-Франківська зупинили п'яного чоловіка, який виявився депутатом Яремчанської міської ради. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Івано-Франківська.

Екіпаж патрульної поліції побачив чоловіка, який порушував громадський спокій. Патрульні зупинились, щоб поспілкуватись із ним. Натомість чоловік почав кричати на адресу патрульних.

 Так на вулиці Гаркуші екіпаж патрульної поліції звернув увагу на чоловіка, який порушував громадський спокій. Поліціанти вирішили поспілкуватися з невідомим, тому вирішили зупинитись.

 З криком “Стаять, мусара!” до службового автомобіля підбіг чоловік. Вживаючи нецензурну лайку та образи до поліцейських, чоловік бігав по дорозі. На вимогу припинили правопорушення він не реагував і поводив себе зухвало. Коли чоловік спробував ударити перехожого, поліціанти його затримали, інформує прес-служба патрульної поліції.

Затриманим виявився 29-річний мешканець Яремче, депутат місцевої ради та, зі слів, учасник бойових дій. Патрульні доставили його в медзаклад для освідування на стан алкогольного сп’яніння, а потім – до міського відділу поліції. Під час спілкування затриманий (за наявною інформацією, це дійсно депутат Яремчанської міськради Андрій Стельмащук) співав повстанських пісень, вживав нецензурну лайку, подавав свої пропозиції щодо покращення роботи патрульної поліції та заявив про викрадення Народним депутатом України депутата Івано-Франківської обласної ради.

На зухвальця за порушення громадського спокою патрульні склали адмінпротоколи за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та ст. 178 КУпАП (поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

Але на другий день «гастролі» продовжились,  депутат Яремчанської міської ради А. Стельмащук , який напередодні конфліктував з івано-франківськими патрульними, на світанку 26 липня продовжив свої хуліганські витівки і зробив неправдиве повідомлення до поліції про рейдерське захоплення офісу партії «Воля» на вул. Пилипа Орлика в Івано-Франківську. При цьому він попросив перевірили офіс на наявність вибухонебезпечних речовин. Також,  він назвав своє прізвище, номер мобільного телефону та сказав, що чекає на працівників поліції в одному з місцевих готелів. Правоохоронці оглянули прилеглу до офісу партії територію, однак повідомлення виявилося фейковим. Відомості про цю подію внесено до єдиного обліку. Заявника доставили до лікувального закладу для надання йому медичної допомоги. Про це повідомила прес-служба ГУ НП в Івано-Франківській області.

 

Share