Майбутні аси Повітряних Сил приборкують винищувачі

Майбутні аси Повітряних Сил приборкують винищувачі

В Повітряному командуванні “Захід” розпочалась практична фаза наземно-льотної підготовки курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Після покрокового передполітного тренажа з відпрацюванням польотного завдання “пішим по-льотному”,  кожедубівці вперше в житті підняли в небо бойові літаки. Майбутні аси поки ще з інструктором, але впевнено стали на крило та  відпрацювали в небі техніку пілотування.

Після повернення залізних птахів на землю, політ детально розбирається. Робиться аналіз кожного зауваження інструктора, особлива увага приділяється відхиленням у техниці пілотування. Завдяки змінам до підходу у льотній підготовці, що введені у Повітряних Силах, другий рік поспіль молоді льотчики мають змогу отримати досвід пілотування бойових літаків, ще під час навчання у вишу.

 

В бесіді з ТВО командира Повітряного командування  “Захід” генералом-майором Олегом Струцінським курсанти відмітили доброзичливе ставлення та підтримку інструкторів та інших фахівців бригади, висловивши побажання офіцерську службу проходити саме в цьому колективі. Інструкторсько-методичний склад зборів в свою чергу звернув увагу на високу методичну підготовку, технічну грамотність в питаннях будови літака та основах пілотування, зокрема на вмотивованість майбутніх асів.

Одночасно з курсантами, МіГи-29 в небо здіймали старші лейтенанти - минулорічні випускники, їх програма вже на порядок складніша. В ході льотної зміни молоді офіцери провели спаринг, відпрацювавши в небі Прикарпаття  ряд елементів повітряного бою.

Передостанній день весни авіатори запам’ятають як особливий, окрім приливу адреналину від приборкання сталевих птахів, вони отримали 500 запрошень на концерт Океану Ельзи. Тож відчуття “Вище неба” для везунчиків стало подвійним.

Прес-центр Повітряного командування "Захід".

 

Share