Михайло Ноняк отримав відзнаку від Європейської поліцейської асоціації

Сергій Шульженко, офіційний представник Європейської поліцейської асоціації (ЄПА) в Україні сьогодні відвідав Укртрансбезпеку, щоб особисто вручити Голові Державної служби України з безпеки на транспорті Михайлу Ноняку Подяку від ЄПА за вагомий особистий внесок у розбудову правоохоронної діяльності та європейської інтеграції.
Михайло Ноняк подякував за висловлену високу оцінку його діяльності та зазначив: «Ми тільки на початку шляху до євроінтеграції. Для того, щоб реально претендувати на вступ до ЄС, державним органам України потрібно провести чималу роботу з імплементації європейських норм та стандартів. І ми це робимо. Є ціла низка напрацьованих законопроектів, які зараз знаходяться на опрацюванні у відповідних комітетах Верховної Ради України.

 

Прийняття цих законів дозволило б наблизити наше законодавство в частині регулювання питань перевезень пасажирів та вантажів до вимог європейського законодавства. Така відзнака є для нас хорошим знаком, що рухаємось у правильному напрямку».

Окрім того керівники обговорили плани подальшої спільної роботи. Сергій Шульженко підтримав пропозицію Михайла Ноняка спільно провести конкурс і відзначити кращих інспекторів Укртрансбезпеки.

Для довідки: Європейська поліцейська асоціація заснована в 1995 році в Брюсселі. Маючи поліцейські повноваження, в Україні вона бере участь в наданні, зборі та аналізі інформації та взаємодіє з правоохоронними органами для сприяння у викритті тяжких форм злочинності та незаконної діяльності.

Share