Михайло Ноняк взяв участь у Всеукраїнському флешмобі

Михайло Ноняк взяв участь у Всеукраїнському флешмобі

Михайло Ноняк взяв участь у Всеукраїнському флешмобі

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк взяв участь у Всеукраїнському флешмобі «Україна за безпеку дорожнього руху», який проходив в рамках Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні.

……Мета акції – привернути увагу до надскладної ситуації з безпеки руху в Україні, об’єднати зусилля суспільства задля зменшення аварійності на дорогах, сприяти вихованню дорожньої культури серед населення.

……Захід був проведений спільними зусиллями ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Національної поліції України та Державної служби України  з  безпеки на  транспорті.   До  Всеукраїнської  акції долучилася низка громадських організацій, серед яких і байкерські клуби.

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк привітав організаторів та учасників акції і наголосив на важливості дотримання Правил дорожнього руху: «Варто тільки вдуматись: щороку на дорогах України гине майже 5 тисяч людей, травмується близько 40 тисяч і 100 тисяч осіб потребують психологічної реабілітації після ДТП. Вдумайтесь! Це більше, ніж гине сьогодні на війні з московським агресором!

……Чи може кожен з нас вплинути на цю ситуацію? Чи можемо ми щось змінити?

……Так, можемо. І це, насправді, не так складно, як може здатись на перший погляд. Важливо просто відноситись зі взаємною повагою один до одного і дотримуватися Правил дорожнього руху.

……Водієві варто слідкувати за технічним станом свого автомобіля, свого власного здоров’я і, перш ніж втопити педаль газу, подумати про те, що в цей момент десь може переходити проїзжу частину його дитина. Батьки, супроводжуючи своїх дітей до школи, повинні пам’ятати, що перш ніж ступити на проїзжу частину на червоне світло світлофора, мають задуматись, що наступного разу, коли дитина переходитиме дорогу самостійно, вона зробить так само і поруч не виявиться нікого, щоб її зупинити. Пішохід, перш ніж перебігти дорогу в необумовленому місці, мав би пам’ятати, що водій не очікує побачити його в цьому місці і може не встигнути загальмувати. Насправді, кілька зекономлених хвилин, на які кожен з Вас розраховує, йдучи на порушення правил дорожнього руху, мають надто велику ціну – здоров’я, а можливо, навіть, життя».
          

……Також, звертаючись до присутніх, Михайло Ноняк зазначив, що такі заходи, як Тиждень безпеки дорожнього руху, які акцентують увагу кожного на безпеці руху, є надзвичайно важливими задля об’єднання зусиль суспільства з метою зменшення аварійності на дорогах, зменшення кількості загиблих і травмованих, сприянню вихованню дорожньої культури серед населення, по суті – кожного з нас.

……Під час проведення Всеукраїнського флешмобу «Україна за безпеку дорожнього руху» усім присутнім (а незважаючи на погану погоду, їх було чимало) представили зразки техніки Нацполіції та Укртрансбезпеки, інспектори проводили тренінги з надання першої невідкладної медичної допомоги, на сцені виступали дитячі колективи із зони АТО та діти учасників АТО. Завершилася акція флешмобом – усі присутні склали символ Тижня безпеки дорожнього руху.

Share