В місті Яремче відбулась перша сесія Яремчської міськоі ради VII демократичого скликання (Фоторепортаж)

10 листопада в місті Яремче відбулась перша сесія Яремчської міськоі ради VII демократичого скликання.
Новообрані депутати перед початком сесії відвідали храм та отримали благословення.Далі депутати отримали посвідчення та приступили до розгляду питань порядку денного.
 Сесію вів Яремчанький міський голова Василь Онутчак. Він запропонував кандидатуру Володимира Губарчука бієця АТО на посаду секретаря ради. За Володимира Губарчука таємним голосуванням проголосувало 14 депутатів, проти - 13.

 

У свою чергу новообраний секретар подякував за довіру :"Я дякую за висловлену довіру мені, як секретрарю Яремчанської міської. Ми повинні об’єднатися та спільно працювати на благо яремчасьої громади" - зазначив В.Губарчук.
 
Голосування за першого заступника та керуючого справами Яремчанської міськради відбувалося відкрито. і   Депутати політичних сил БПП «Солідарність», УКРОПу, Радикальної партії, БЮТу та Громадянської проголосували за те, щоб першим заступником обрати Тараса Клим’юка, який був першим номером до міськради від УКРОПу та до цього обіймав посаду секретаря міськради. Керуючим справами став представник Радикальної партії Олесь Шимко.
 
 Голосували проти цих кандидатур партії «ВОЛЯ» та «Сила людей».
 
 За результатами першої сесії фактично сформована владна коаліція міськради на чолі з міським головою Василем Онутчаком, та команда з двох нових політичних сил «ВОЛЯ» та «Сила людей» .
 

Share