Слайдер новин

Народний депутат України Зіновій Андрійович очолив підкомітет ВРУ з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

Народний депутат України Зіновій  Андрійович  очолив підкомітет ВРУ з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів

30 серпня відбулось засідання комітету з питань екологічної політики і природокористування.

Під час засідання було обрано голів підкомітетів:

Підкомітет з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів  очолив ЗіновійАндрійович

Підкомітет з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду – Юлія Овчиннікова

Підкомітет з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища – Павло Якименко

Підкомітет з питань державної політики у сфері поводження з відходами – Кирило Нестеренко

Підкомітет з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – Ігор Кривошеєв

Підкомітет з питань цивільного захисту населення, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру – Сергій Шахов.

Детальніше...

В столичних кінотеатрах пройшов прем’єрний показ фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас»

В столичних кінотеатрах пройшов  прем’єрний показ фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас»

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк прокоментував подію, що днями відбулася в Києві.

«Символічно, що саме, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, в столичних кінотеатрах проходить прем’єрний показ фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас».
Волею Господа історія українського народу – це історія визвольних змагань за право, живучи на власній землі, творити власну історію, спілкуватися рідною мовою, шанувати споконвічні звичаї і традиції, сповідувати релігію славних предків.
Це історія як величних перемог, так і пекучих поразок із втратами і героями, яких не маємо права забути, чиї імена маємо увіковічнити для прийдешніх поколінь, щоб не забути повік, ЩО є найбільшою цінністю нашого народу.
Та найбільш болючою раною українців, яка кровоточить щодня, є війна, яку зазвичай так не називають, та яка щодня збирає свою криваву данину на сході України.

Детальніше...

Перше пленарне засідання Верховної Ради України ІХ скликання

Перше пленарне засідання Верховної Ради України ІХ скликання

29 серпня, відбулося перше засідання Верховної Ради 9-го скликання. Нардепи працювали від самого ранку до пізньої ночі. У перший робочий день народні обранці встигли провести не тільки урочистості і затвердити процедурні рішення, а й розпочати розглядати перші законопроекти.

Засідання Ради розпочалося о 10-й годині. Урочисте засідання проводив попередній спікер парламенту Андрій Парубій. На засіданні були присутні президент України Володимир Зеленський та експрезиденти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко.

Також там були присутні представники Конституційного Суду, генеральної прокуратури, дипломатичного корпусу, релігійні діячі, представники іноземних країн.

Детальніше...

У секретаря Яремчанської міської ради дебет із кредитом не сходяться?

У секретаря Яремчанської міської ради дебет із кредитом не сходяться?

Нещодавно в Яремчанській міській раді відбулася чергова сесія. У сесійному засіданні взяли участь 19 депутатів із 26 обраних до ради. Вів сесію Яремчанський міський голова Василь Онутчак. Депутати розглянули ряд питань зі сфери землеустрою, бюджету, медицини, комунального господарства та благоустрою. Але знакова  подія  сесійного засідання відбулася наприкінці. Усім добре відомо, що в громадськості Яремчанщини, депутатів міської ради та членів виконкому є чи мало запитань до секретаря Яремчанської міської ради Володимира Губарчука. Члени  Яремчанського міськвиконкому прийняли відповідне звернення, у якому йдеться: «Виконавчий комітет Яремчанської міської ради звертаються до депутатів Яремчанської міської ради щодо розгляду в порядку ст.ст. 26, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на сесії міської ради питання про дострокове припинення повноважень секретаря Яремчанської міської ради Губарчука Володимира Михайловича.

Детальніше...

В Надвірній відзначили День Державного Прапора України

 В Надвірній відзначили День Державного Прапора України

 23 серпня громада міста Надвірна в черговий раз, стверджуючи єдність та непохитну віру у сильну та вільну Україну, об’єдналась під своїм найбільшим жовто-блакитним стягом, який уособлює нашу незалежність, наш дух, нашу честь і нашу славу, віру у мирне майбутнє нашої держави.

23 серпня в Надвірній відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України за участю представників влади, делегації з наших міст-побратимів, учасників російсько-української війни, учасників національно-визвольних змагань ОУН-УПА, рятувальної служби, працівників правоохоронних органів, вихованців НСОУ Пласт станиця Надвірна, Прикарпатського військово-спортивного ліцею, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, представників громадських організації та мешканців міста.

Детальніше...

Чергова допомога від партнерського міста Крнов

Чергова допомога від партнерського міста Крнов

Минулого тижня до м.Надвірна завітала делегація з міста-побратима Крнов (Чеська Республіка) на чолі зі старостою Томашом Граділом. Мета візиту – підведення підсумків співпраці між нашими громадами та підписання угоди про надання благодійної допомоги громаді міста Надвірна та Надвірнянського району.

Наші міста співпрацюють уже майже 8 років. 27 жовтня 2011 року між міською владою Крнова і Надвірнянським районом та м.Надвірна було укладено договір, який передбачає співробітництво у галузях комунального господарства, житлового будівництва, збереження та реставрації пам’ятників старовини, охорону навколишнього середовища, а також питань освіти, економіки, охорони здоров’я, соціальної допомоги, громадської безпеки, культури, спорту, туризму й управління. Щороку делегації наших міст приїжджають з офіційними візитами один до одного з метою обміну досвідом у різних галузях життєдіяльності. Зокрема, це відвідання закладів та об`єктів соціальної, житлово-комунальної, туристичної, спортивної та природоохоронної сфер тощо.

Детальніше...

Народний депутат України Зіновій Андрійович склав повноваження міського голови

Народний депутат України Зіновій Андрійович склав повноваження міського голови

Народний депутат України Зіновій Андрійович склав повноваження міського голови

15 червня, відбулось засідання 35 позачергової сесії Надвірнянської міської ради, під час якого розглянули питання про дострокове припинення повноважень міського голови Зіновія Андрійовича. На сесії були присутні керівництво і працівники міської ради, депутати, засоби масової інформації та громадськість. Також на позачергову сесію завітала представник польської делегації м.Пруднік  п. Ванда Якімко, яка вже більше 15 років активно веде співпрацю з нашим містом.

Детальніше...

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій Михайло Ноняк вручив нагороди – «За розвиток інформаційних технологій»

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій Михайло Ноняк  вручив  нагороди –  «За розвиток інформаційних технологій»

У День  професійного свята у військових зв’язківців Михайло Ноняк,  Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій мав честь вручити нагороди – медалі «За розвиток інформаційних технологій» особовому складу військової частини А 4423.

Детальніше...

ЩАСЛИВИХ ПРОФЕСІЙНИХ ДОРІГ НАШИМ ВИПУСКНИКАМ-АДМІНІСТРАТОРАМ!

ЩАСЛИВИХ ПРОФЕСІЙНИХ ДОРІГ НАШИМ ВИПУСКНИКАМ-АДМІНІСТРАТОРАМ!

ЩАСЛИВИХ ПРОФЕСІЙНИХ ДОРІГ НАШИМ ВИПУСКНИКАМ-АДМІНІСТРАТОРАМ!

09 серпня 2019 року у Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості закінчили навчання слухачі групи «А-15», які навчалися за професією «Адміністратор». З цієї нагоди у  центрі ПТО ДСЗ гамірно і святково.  А ще для всіх приємною несподіванкою став приїзд директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка. Саме для безпосереднього спілкування із випускниками, для того, щоб почути враження про умови навчання, проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування, щоб в подальшому при організації інших груп  врахувати зауваження та пропозиції щодо покращення умов навчання в навчальному закладі, приїхав обласний керівник. А ще Василь Дмитрович побажав усім слухачам успіхів при здачі державної кваліфікаційної атестації. Після успішної здачі  іспиту слухачам, вручені свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Адміністратор». 15 майбутніх професіоналів підтвердили свої знання та навички, набуті у навчальному закладі під час їх п’ятимісячного навчання.

Детальніше...