Слайдер новин

Сергій Волошин - «Нема нічого неможливого, якщо ти не сам, якщо маєш бажання до добра, ціленаправлену мету і підтримку людей»

 

Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій ВОЛОШИН про вдячність та секрет успіху

Сергію, завершився виборчий процес до місцевих рад-2020 і завдяки великій підтримці людей Надвірнянщини та Яремчанщини ви маєте сьогодні за честь представляти наш край у Івано-Франківській обласній раді.

Так, виборчий процес для мене завершився дуже позитивно, я щиро вдячний кожному зокрема, хто проголосував за мене. Дещо зворушений таким масштабом довіри, це дуже надихає,  але добре розумію, що кожен голос відданий за мене – це велика надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі. Чи вдасться мені? Вдасться. Бо я маю якісну команду професіоналів, добре знаю проблеми регіону, предметно володію ситуацією в кожному населеному пункті, тому спробую реалізувати всі наші з командою плани щодо розвитку тієї землі, люди котрої повірили мені і сподіваються на мене.

В чому, як на Вашу думку, секрет успіху Ваш і партії, яку Ви представляєте?

Відразу скажу, що роботи буде багато, бо ніщо не дається просто і легко, але переконаний, що у нас  попереду багато якісних справ і перемог, які допоможуть зробити цей край кращим і заможнішим. Переконаний, бо в нас добра команда, в нас державницька політика, державницьке мислення тих патріотів, які мають на меті розбудову України, а не політичні квартальні  ігри. Саме така позиція є секретом нашого успіху та перемоги на виборах всієї партії «Європейська солідарність», яка, загалом, зайняла лідируючі позиції на цих виборах і стала чи не єдиною політичною партією, яка збільшила свою підтримку більше, ніж удвічі. Ми з радістю побачили, що народ уже не повівся на зелений популізм, уже зрозумів усю цю дешеву сцену розіграшів і маніпуляцій на слов’янській емоційності і тому зараз на виборах чітко дав відповідь діючій владі на те, як він до неї ставиться. І це радує, це надихає до роботи, до змін, це дає сили працювати на розвиток.

Детальніше...

Ніщо не зупинить ідею, час якої настав

Шкода, що цієї простої істини чомусь не розуміють політики, час яких минув.

Так було у 2013, коли 21 листопада Уряд Азарова оприлюднив рішення щодо призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Коли 28 листопада після таємної зустрічі Путіна та Януковича у Сочі, українська влада відмовилась від її підписання на Вільнюському саміті. Коли в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності спецпідрозділ «Беркут» жорстоко розігнав мітингувальників, більшість з яких – молоді люди, студенти. Коли згодом, 16 січня 2014 року, Верховна Рада України ухвалила пакет законів, які дістали назву «диктаторських законів 16 січня», бо були проголосовані з порушенням регламенту, і стосувалися обмеження свобод громадян. Коли 19 січня злочинна влада цинічно перейшла на інший бік барикад від свого народу. І коли віддавала накази снайперам….

Вони сподівалися вбити ідею, вбиваючи людей. А натомість безславно ввійшли в історію України, як злочинці.

Детальніше...

Спортивний тріумф надвірнянських вихованців СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

Упродовж 5-9 листопада  2020 у місті Новий Сад (Сербія) проходив чемпіонат світу з боротьби самбо серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та дорослих, в яких брали участь борці із 37 країн світу.

До складу  національної збірної команди України увійшли вихованці СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» , які показали високі спортивні результати:

-         у  віковій категорії до 18 років

Сніжана Пліш – здобула золото;

Марія Куневич – здобула срібло

Детальніше...

В місті Надвірняна влада та активісти працюють над проєктом відновлення замку Краснодвір

  

26 листопада 2020 року в Надвірнянській міській юнацькій бібіліотеці місцеві активісти – засновники Клубу замку Краснодвір (серед яких громадські діячі, педагоги, науковці, театрали, підприємці та інші) офіційно оберуть керівництво Клубу. 

       "Дослідження Надвірнянського замку "Краснодвір" тільки починаються. Цілком ймовірно, що замок на території сучасної Надвірни міг бути збудованим в ХІV-XV століттях кимось із князів династії короля Данила Романовича (Галицького)", - впевнений начальник відділу культури, молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації Олександр Зварчук.

       За словами активістів, Клуб діятиме за принципами відкритості, колегіальності, аполітичності та неупередженості, добровільності, безкорисливості, без обмежень за ознаками раси, релігії, статі чи соціального стану. Клуб складається із засновників, учасників, партнерів та волонтерів.

Детальніше...

Ексклюзивне інтерв’ю з радником голови Надвірнянської районної ради Вікторією Пицюк

Міс­це­ві ви­бо­ри, які від­бу­дуть­ся 25 жов­тня цього ро­ку, бу­дуть не схо­жі на по­пе­ред­ні. Пе­ре­ду­сім во­ни прой­дуть на но­вій те­ри­то­рі­аль­ній ос­но­ві — з мен­шою кіль­кіс­тю районів та гро­мад. А крім то­го, впер­ше міс­це­вих де­пу­та­тів оби­ра­ти­муть не за ма­жо­ри­тар­ною, а за про­пор­цій­ною сис­те­мою. Однією із кандидаток в депутати до місцевої ради стала наша колега журналіст, радник голови Надвірнянської районної ради Вікторія Пицюк (Торес). Про журналістську діяльність, волонтерство й місцеву політику, а також чому вирішила балотуватися, і що першим чином зробить в разі отримання мандату читайте в інтерв’ю.

-     Вікторіє, розкажіть коротко про себе.

Мені 29 років, народилася в селі Гвізд Надвірнянського району і на разі там проживаю. В сім’ї нас п’ятеро і я - найстарша з поміж братів і сестер тож почуття відповідальності і бажання допомагати іншим ще мабуть привилось змалку. Незаміжня, але виховую сина ось уже 12 років. Люблю читати книги, та й загалом навчатись, бо вважаю, що саме знання є запорукою успіху. Здобула вищу освіту у Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника за спеціальністю філолог - викладач української мови та літератури. Закінчила ІФНТУ нафти і газу за спеціальністю публічне управління та адміністрування. Ще в школі мріяла стати журналістом, і в 2015 році розпочала журналістську діяльність з невеличких інформаційних статтей для місцевих газет. Працювала адміністратором у видавництві.

Детальніше...

Роман Мажак : «У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати інтереси виборців»

Своїми думками про депутатську роботу поділився з журналістом газети «Життя Прикарпаття»  депутат Надвірнянської міської ради Роман Мажак. Слід зауважити , що у пана Романа за плечима п’ятнадцятилітній досвід роботи в депутатському корпусі Надвірнянської міської ради. На місцевих  виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 , Роман Мажак очолюватиме команду політичної партії « Батьківщина» до Надвірнянської міської ОТГ.

 Роман Мажак : «У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати   інтереси виборців, сприяти прийняттю на сесіях міської ради рішень, спрямованих на реалізацію звернень і пропозицій своїх виборців, бути відкритою для спілкування. Одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, так як основним завданням депутата є представлення і захист законних прав та інтересів громадян.

Детальніше...

Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько : «За рік роботи у Надвірнянській районній державній адміністрації вивчив всю проблематику Надвірнянського району і знаю, де треба акцентувати увагу і над чим працювати»

   

Майже рік минув з часу призначення на посаду голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська. В ексклюзивному інтерв’ю газеті «Життя Прикарпаття»У програмі " очільник виконавчої гілки влади у Надвірнянському районі голова Володимир Пасько розповів про: своє рішення майже рік тому очолити Надвірнянську РДА, процеси децентралізації , стан медицини в районі, взаємодію всіх гілок влади у протидії епідемії СOVID 19, перспективні напрямки розвитку Надвірнянського району,  будівництво школи в с. Чорний Потік та про прийняте рішення балотуватися в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини .

Володимире Ярославовичу, чому Ви, успішний прикарпатський представник бізнесу у сфері кооперації, вирішили стати головою Надвірнянської  районної  державноїадміністрації?  

-         До призначення мене на посаду голови Надвірнянської РДА, я працював у галузі кооперації. Я обіймав посаду голови Надвірнянського районного споживчого товариства. Кооперація є теж видом бізнесу, який має свою специфіку. Поштовхом перейти працювати головою Надвірнянської РДА , для мене стали результати голосування виборців навесні 2019 року, коли народ переконливою більшістю голосів обрав нового Президента України Володимира Зеленського. Люди хотіли якісних змін, тому зробили такий вибір. Я теж хотів і хочу конструктивних змін у нашій державі, тому долучився до цих демократичних процесів і прийняв пропозицію очолити Надвірнянську  районну  державну адміністраціїю. Я усвідомив, щоб щось змінити у державі – треба відкинути свої особисті політичні інтереси і долучитися до змін,  яких прагне народ.

Детальніше...

Василь Ноняк – підвищення правової обізнаності суспільства є одним з напрямків роботи медіа

 

31 серпня 20020 року  було підписано меморандум про співпрацю між газетою «Життя Прикарпаття»  та відділом «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД. Метою цього Меморандуму є створення зручних і сприятливих умов для забезпечення надання особам доступу до безоплатної правової допомоги, сприяти захисту їх прав шляхом налагодження співпраці.

Детальніше...

Роман Мажак : «Бути ефективним депутатом – означає професійно здійснювати депутатські повноваження,»

Опираючись на  багаторічний  досвід роботи у сфері журналістики можна з впевненістю стверджувати  очевидне, що ефективність місцевої ради та рівень її відкритості, прозорості та відповідальності залежить від освітнього рівня місцевих депутатів . Це питання сьогодні набуло особливого значення, оскільки в нашій державі відбувається процес децентралізації, внаслідок чого утворюються принципово нові місцеві ради – місцеві ради ОТГ.  Про успішність діяльності місцевих депутатів та процеси децентралізації  в Україні, редакція газети «Життя Прикарпаття»  поспілкувалась з досвідченим депутатом декількох скликань Надвірнянської міської ради Романом Мажаком.

Детальніше...

Конституція України? Ні, не чули

Останнім часом ми є свідками численних спроб ухиляння держави від виконання окремих  соціальних зобов’язань перед найбільш незахищеними верствами населення і, зокрема, перед ветеранами. Непоодинокими є і спроби «у законний спосіб», себто шляхом внесення змін у відповідне законодавство, обмежити конституційні права громадян, зокрема тих, що проходили службу в лавах Збройних сил України. І при цьому ані новітніх законотворців, ані уряд не турбує неконституційність ухвалюваних рішень.

От хоча б узяти для прикладу окреме положення пункту 26 розділу VI „Прикінцеві та перехідні положення“ Бюджетного кодексу України”. Воно фактично віддало на відкуп Кабінету Міністрів України пільги,  передбачені Законом України “ „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Тобто, пільги зі статусу обов’язкового до виконання закону перевели на рівень ручного регулювання уряду,  усвідомлюючи неспроможність на цьому рівні у повному обсязі забезпечити належні згідно Конституції України права.

Детальніше...