Слайдер новин

Сьогодні мені, як Голові Державної служби України з безпеки на транспорті, і Службі в цілому, дали найвищу оцінку!

Сьогодні мені, як Голові Державної служби України з безпеки на транспорті, і Службі в цілому, дали найвищу оцінку!

Так прокоментував Голова Укртрансбезпеки М.Ноняк у "Фейсбуці" акції протесту "Євробляхерів".  Злодії, які обкрадають державу і кожного з нас, в чергове вимагають моєї відставки. Це означає лише одне – ми на правильному шляху!
На сьогоднішній так званій «акції протесту перевізників» не було жодного офіційного, легального перевізника, який має ліцензію, який платить податки! Жодного!
Нелегальні перевізники, які знищують легальний бізнес, євробляхи, які роблять бізнес на крові, всі вони не хочуть жити згідно з законом, вони не платять податки, не дають працювати тим, хто платить податки, більше того, вони не несуть жодної відповідальності перед пасажиром за його життя і здоров’я! Вони вважають, що можуть тиснути на владу. Вони відверто сьогодні заявили, що не заспокояться доти, доки не посадять в крісло Голови Укртрансбезпеки «свою людину». Їхній цинізм не має меж!

Детальніше...

Відбувся круглий стіл Комітету з логістики European Business Association за участі представників виконавчої влади

Відбувся круглий стіл Комітету з логістики European Business Association за участі представників  виконавчої влади

В заході взяли участь представники: Міністерство інфраструктури України Віктор Сасін , Екатерина ОнищенкоМіністерство закордонних справ України Денис Кобзєв, Укртрансбезпека Михайло Ноняк та Державна прикордонна служба України
Учасники круглого столу обговорили питання гострої нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме: залишки дозволів на 2018 рік (особливо детально було обговорено питання нестачі польських дозволів), аналіз проведеної роботи Міністерство інфраструктури України у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів, ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі (запровадження електронної системи видачі дозволів, сканування та збереження електронної версії виданих дозволів, блокування перевізників, які зловживають становищем).

Детальніше...

Якими діяннями на Яремчанщині відзначились протеже нардепа Юрія Дерев’янка

Якими діяннями на Яремчанщині відзначились протеже нардепа Юрія Дерев’янка

Щоб об’єктивно оцінити  діяльність депутатської фракції «Воля» чи то «Рух нових сил» в Яремчанській міській раді, треба повернутись до витоків формування команди під патронатом нардепа мільйонера Юрія Дерев’янка. Для початку варто ознайомитись з  його декларацією. Так  нардеп Дерев’янко в цьому році задекларував 117 млн. грн. готівки, 55 тис. грн.  внеску для партії Саакашвілі та «куточок Криму»  . Разом з дружиною сім’я їздить на 6-х елітних автомобілях. Якщо проаналізувати її детальніше,  то  побачимо,  що  Юрій Дерев’янко оприлюднюючи  електронну декларацію за 2017 рік  задекларував за минулий рік  493,6 тис. грн. доходів у вигляді зарплати і коштів на виконання депутатських повноважень (у 2016 році доходи становили 328,7 тис. грн). Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. На банківських рахунках обранець зберігав 21,6 тис. грн, $5,3 тис., 65 євро. Готівкою у нього нараховувалося  177 тис. грн, $2,85 млн, 1,35 тис. євро (в еквіваленті це виходить 117,5 млн грн). Також Дерев’янко показав $10,5 млн позики третім особам, яка тягнеться з попередньої   е-декларації.

Детальніше...

Презентовано книгу про церкви Яремчанщини

Презентовано книгу про церкви Яремчанщини

У Івано-Франківській обласній універсальній бібліотеці відбулася презентація першого тому книги: «Перлини сакральної архітектури Гуцульщини», яку написав отець Орест Смицнюк. Книга вийшла у світ завдяки всебічній підтримці ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та посильній фінансовій допомозі голови організації Андрія Дзвінчука. Відкрив презентацію та звернувся до всіх з благословенням архієпископ і митрополит Івано-Франківський Української Греко-Католицької Церкви Володимир Війтишин. Він наголосив на важливості духовного відродження української нації шляхом збереження та примноження науково-духовної літератури і поширення її серед молоді.

Детальніше...

Віртуози пера, вирішивши підлататись – вступили в московське пропагандистське лайно

Віртуози пера, вирішивши підлататись – вступили в московське пропагандистське лайно

У наше бурхливе сьогодення, в період передвиборних перегонів, коли антиукраїнські сили через  засоби масової інформації розхитують нашу  державу,  намагаються посіяти зневіру в суспільстві, поставити під сумнів  досягнення Революції Гідності,  у такій ситуації ніхто не може бути байдужим до таких проявів. На сьогоднішній день лється московська пропаганда з телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Нарешті на  цю проблему звернули увагу і народні депутати України. 4 жовтня, Верховна Рада на ранковому засіданні ухвалила постанову про звернення до Ради з національної безпеки і оборони із проханням про введення персональних санкції щодо український телеканалів "112 Україна" та News One. Свої голоси за постанову №9157 віддали 229 нардепів. Зявилась крихітна надія, що московська пропаганда припинеться. Але чи краща ситуація з промосковською риторикою у нас на Прикарпатті? Сумно констатувати факт московська пропаганда добралась і до нас  на Захід  України .

Детальніше...

Медична реформа на Надвірнянщині

Медична реформа на Надвірнянщині

 Попри всі суспільні проблеми у сфері медицини питання здоров’я турбує всіх і кожного.  Про  медичну  реформа,  яка реалізується  на Надвірнянщині, розповіла заступник головного лікаря  НЦРЛ  Eмілія  Ірадіонівна  Сем’янів.  

-         Еміліє Ірадіонівно, Ви вже довгий час працюєте в  медичній галузі на Надвірнянщині. З огляду на такий великий досвід, як оцінюєте стан сьогоднішньої медицини в нашому районі?

На даний час у нашому районі діє п’ять стаціонарних медичних закладів, десять лікарських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини і двадцять сім фельдшерсько-акушерських пунктів. З процесом децентралізації та утворенням ОТГ окремі медичні заклади відійшли до структурних підрозділів громад ,  на їх базах створено безпосередньо лікувальні заклади ОТГ. Станом на теперішній час ми маємо Центр первинної медико-санітарної допомоги в селищі Ланчин  ,  лікарню та Центр первинної медико-санітарної допомоги в селищі Делятин , у Переріслянській ОТГ працюють дві лікарські амбулаторії з базовою у селі Волосів і також утворився Надвірнянський некомерційний центр первинної  медичної допомоги Надвірнянської районної ради як комунальне підприємство.

Детальніше...

Укртрансбезпека переймає досвід європейських колег

Укртрансбезпека переймає досвід європейських колег

У Києві продовжила роботу експертна місія у рамках інструменту TAIEX з питань розслідування аварій та подій на автомобільному транспорті, організована у співробітництві з Державною службою України з безпеки на транспорті. Відкриваючи другу серію експертної місії, Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк представив пана Еґідіюса Скроденіса, викладача Вільнюського технічного університету імені Гедимінаса, котрий буде проводити навчання протягом трьох днів. У 2015-2017 роках пан Скроденіс очолював Адміністрацію дорожнього руху Литовської Республіки  при Міністерстві транспорту та зв'язку Литовської Республіки.

Детальніше...

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк перебував з робочою поїздкою на Донетчині

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк  перебував з робочою поїздкою на Донетчині

Під час робочої поїздки на Донеччину  Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк  проінспектував роботу ГВК. Рейдову перевірку дотримання перевізниками норм габаритно-вагових параметрів при перевезенні вантажів інспектори Укртрансбезпеки здійснювали спільно із співробітниками Національноі поліціі Украіни. В неформальній обстановці обговорили робочі моменти.

Голова Укртрансбезпеки на своїй сторінці «фейсбук»  прокоментув  відвідини Донетчини так: Працюємо. Впевнений: результат не забариться.

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк  перебував з робочою поїздкою на Донетчині

Краматорськ, Слов’янськ сьогодні розміреним ритмом щоденного життя не вирізняються з поміж інших містечок України. 
Важко навіть уявити, що не так давно «гради» шаленим шквалом накривали ці вулиці, якими цього погоднього осіннього дня прогулюються закохані пари, щасливі матусі з дітками…

Детальніше...

Нескорений

Нескорений

Під час проведення  щотижневого командирського інформування,  в   повітряному командуванні «Захід»,  відбувся виступ за участю голови громадської організації «Спортивна асоціація ветеранів війни «Незламний» Дмитра Сидорука.

 12 жовтня, особовий склад мав нагоду почути розповідь нескореного львів'янина, Дмитра Сидорука, бійця 24-ї механізованої бригади, який боронячи Луганщину, зазнав кількох наскрізних поранень. Тема його виступу: «Як подолати стереотипи у ставленні до військовослужбовців з інвалідністю, змінивши їх на відчуття гордості та поваги до людей котрі мають унікальний досвід».

Детальніше...

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк – Український експорт під загрозою через «польський фактор»

 Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк – Український експорт під загрозою через «польський фактор»

Між Україною та найбільшою транзитною країною для наших товарів до Європи Польщею сьогодні йдуть непрості переговори про дозволи на міжнародні вантажні перевезення на 2019 рік. Україна розраховує на збільшення квот хоча б до 230 тисяч дозволів, що є реальною потребою для української економіки. Та на жаль результат першого раунду переговорів не втішний – польська сторона відмовляється від пропозиції. Більш того, наполягає на скороченні кількості дозволів до 130 тисяч. Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк вважає своїм обов’язком донести до керівництва держави реальний стан речей з дозволами на вантажні міжнародні перевезення, оскільки це питання вже переходить в ранг стратегічних. В інтерв’ю Укрінформу він закликає керівництво держави долучитись до переговорного процесу, задіявши усі можливі переговорні платформи для досягнення результату.

– Питання квот на міжнародні перевезення для України завжди було дискусійним – і не стільки бізнесовим, як політичним. У чому сьогодні проблема?

– З початком російської агресії та втратою російського ринку перед Україною постало питання переорієнтації економіки на інші ринки, зокрема, на європейські. Асоціація з ЄС відриває шляхи для українських товарів в Європу, але, водночас, додає нових викликів – як вітчизняному бізнесу, так і державі в цілому. Після 2014 року Україна переорієнтувала свої транспортні потоки на захід, ми більше торгуємо з Європою – за останні кілька років збільшили експорт  своїх товарів у цьому напрямку на 42%. І тому нестача дозволів для перетину українськими вантажними автомобілями кордону з європейськими державами – це відчутний удар по нашому експортному потенціалу, адже основний потік товарів йде туди саме автомобільним транспортом.

Детальніше...