Фестиваль «Коляда на Майзлях»

З 9 до 23 січня в Івано-Франківську в храмі Царя Христа відбудеться Другий різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях", - повідомив настоятель монастиря Василіан Йосафат. Фестиваль розпочнеться виступами колективів приходу. А з 10-15 січня відбудуться сольні виступи дитячих та однорідних хорів, ансамблів. Заключний гала-концерт цих колективів відбудеться в неділю, 16 січня.

 

З 17 до 22 січня на фестивалі можна буде почути сольні виступи змішаних хорових колективів та вертепів. Заключний гала-концерт фестивалю відбудеться у неділю, 23 січня, за участю Національного гуцульського ансамблю пісні і танцю "Гуцулія".

За словами отця Йосафата, у фестивалі візьмуть участь 47 колективів з Івано-Франківської та Львівської областей. Своє мистецтво продемонструють як аматорські, так і професійні колективи, прославляючи народження Христа.

Різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях" ставить своєю метою відродження багатогранного духовної спадщини краю під час святкування Різдва Христового, відтворення, збереження і поширення колядок, щедрівок та з метою розвитку духовного вокально-хорового мистецтва.

Share