Наступного тижня Івано-Франківськ прийматиме Патріарший Собор

Наступного тижня Івано-Франківськ прийматиме Патріарший Собор

З вівторка по четвер, 25-27 серпня в Івано-Франківську пройде Патріарший Собор УГКЦ. Участь у ньому приймуть делегати з 57 країн світу.

    «Очікуємо біля 350-380 делегатів з 57 країн світу. Не тільки із тих міст, де є стала українська діаспора, але й з інших країн», – сказав Синкел у справах Духовенства Івано-Франківської Архієпархії та секретар Патріаршого Собору УГКЦ Олег Каськів.

Делегати почнуть прибувати з 21 серпня. 25 серпня о 7:45 розпочнеться Собор. Він триватиме повних три дні. До обіду проходитимуть пленарні засідання. Після обіду – секційні. У перший день буде молитва за загиблими воїнами АТО, пише Репортер.

 

    «Для делегатів, які прибуватимуть, ми спільно із представниками готелю «Надія» розробили екскурсійний план щоб вони могли побачити історичні місця і Коломию, і Галич, і Гошів, і Шевченкове… Це добра заявка та інвестиція в регіон», – переконаний секретар Патріаршого Собору.

Також планують, що до закінчення Собору вдасться закінчити пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому, який, фактично, буде першим пам’ятником Митрополиту в Україні.

Програму заходів та карту локацій знайдете за посиланням.

 
Share