У Татарові на Яремчащині освятили відновлену каплицю Святого Миколая

В с.Татарів Яремчанського деканату було освячено відбудовану каплицю Святого Миколая.

Перед освяченням в місцевій церкві Святого Димитрія була звершена Божественна Літургія, яку очолив декан о. Петро Голіней у співслужінні пароха о. Петра Поповича та диякона Сергія Радченка.

Згодом усі парафіяни та прибулі гості процесійно вирушили на цвинтар до відбудованої каплиці. В освяченні споруди взяли участь також священики з сусідніх парохій: о. Григорій Чиборак, о. Богдан Чиборак з с. Микуличин та о. Богдан Скірчук з с. Поляниця.

По освяченні о. Петро подякував всім жертводавцям, майстрам з Верховини, котрі споруджували каплицю, та людям, які так чисельно та з відданістю приходили на толоки та варили їжу, і кожному, хто молився аби молитовне місце так швидко відродилася знову.

 

Декан Яремчанський о. Петро Голіней, звертаючись до присутніх, сказав: Якщо Ви є близько коло церкви, то ви є ближче до Бога, та ближче один до одного.Пам’ятайте ці слова і тоді у вашому селі та громаді буде все гаразд. На завершення декан помирував всіх людей.

Нагадаємо, що минулого року 23 березня невідомі у с. Татарів спалили каплицю Святого Миколая. Місцеві жителі за півроку власними зусиллями відбудували зруйновану каплицю. 

Автор: диякон Сергій РАДЧЕНКО для прес-служби єпархії

Share