Церква розпочинає антиалкогольні місії на Надвірнянщині

В листопаді у Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ розпочато нову серію антиалкогольних місії, що організовує єпархіальний рух “За тверезість життя”. Духовно-просвітницька праця проводиться в рамках підготовки і проведення часу Різдвяного посту.

 

З благословення владики Кир Василія (Івасюка) цього разу місії відбудуться у Ланчинському деканаті. Першу місію вже провели у парохії Святих Володимира і Ольги села Добротів Надвірнянського району. До громади прибули два місіонери: о. Ярослав Стефюк, голова єпархіального Руху “За тверезість життя”, о. Роман Кіцелюк, психолог єпархіального просвітницького центру ”Навернення”.
Духовна антиалкогольна місія проходила за вже традиційним планом: зустріч з місцевим керівництвом, учнями школи та самою громадою. У приміщенні сільської ради була проведена зустріч з місцевою владою, де сільський голова п. Михайло Мельник разом з депутатами, щиро відгукнулися на пропозицію співпраці у місії.
“Той дієвий поштовх, якого дала нам сьогоднішня місія, зобов’язує нас діяти, - сказав п. Михайло, - нам треба ще більше посилити контроль над тими напрямками діяльності на нашій території, які пов’язані з розповсюдженням і вживанням алкоголю”.
У місцевій школі була проведена виховна година на тему: “Твереза Україна починається сьогодні і з кожного”. “Вживання алкоголю вами сьогодні і твереза Україна майбутнього - це є речі несумісні, - наголосив о. Ярослав, звертаючись до учнів, - бо саме ви, саме сьогодні, закладаєте фундамент майбутніх тверезих відносин між собою”.
“Я вірю у вас, нашу молодь, як і в те, що нам не забракне сил виховати вас тверезими, але хочу щоб ви добре знали, що остаточний вибір способу вашого життя все-таки за вами”, - підсумував зустріч о. Роман Кицелюк.
У парафіяльному храмі був відправлений Молебень до ікони Божої Матері “Невипиваєма Чаша” і започаткована “Золота Книга Тверезості”. Отець Роман Гринів, місцевий священик, заохотив парохіян вписуватися до книги і заохотив їх своїм прикладом.
“Десять людей, котрі сьогодні вписалися в Книгу тверезості - це добрий початок. Особисто буду докладати всіх зусиль, щоб байдужих до ідеї тверезого життя на нашій парафії було якнайменше”, - сказав о. Роман.
Присутні на місії отримали духовну літературу про шкідливість алкоголю, - повідомляє прес-служба єпархії.

Share