Нові хрести засяяли над Городенкою

У Хрестопоклінну неділю вірні церкви Святого Миколая м. Городенка переживали важливу подію в історії своєї громади.Християни зібралися на Святу Літургію, щоб поклонитися Чесному Хресту Господньому, а також освятити три нові хрести, які золотим блиском Божої слави будуть сяяти на відновлених після капітальної реставрації куполах святого храму.

 

З благословення Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Єпископа Миколая Сімкайла, очолив Богослужіння та Чин освячення нових хрестів Протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії мітрофорний протоієрей Василь Мельничук у співслужінні віце-канцлера о. Олександра Селезінки та адміністратора церкви о. Миколи Вонсуля.

У своїй змістовній проповіді ліцензіат Богослов'я отець Василь Мельничук наголосив на важливості через ласки, спливаючі з Хреста Господнього, оживлювати особисту віру християнинську, бути правдивою живою парафією і живою Церквою, в якій є місце кожному для зустрічі із Живим Христом.

В Рік Віри, проголошений Вселенською Церквою та Ювілейний 1025-й рік Християнства на Русі-Україні важливим є свідчення віри - сказав отець Протосинкел. І саме тут, на парафії Святого Миколая, в день поклоніння Хресту Господньому вірні засвідчили свою жертовністю та молитвою вірність дару Благовіщення, в якому Діва Марія сказала "ТАК" Живому Богові.

На завершення жертводавці п. Дмитро Миронюк, п. Василь Чимич та п. Володимир Кісілюк, які поофірували нові хрести, отримали Подяки - Архієрейські Благословення, а кожен з вірних зміг поцілувати освячені хрести.

Джерело: Прес-служба Городенківського деканату

Share