Молитовні чування перед чудотворною іконою у Яремче

3 квітня у місті Яремче в храмі Різдва Івана Хрестителя відбулися молитовні чування, які черговий раз організувала спільнота "Матері в молитві". Особливістю цих чувань стало те, що цього разу в нашому храмі була чудотворна ікана Фрагської Богоматері, з якою приїхав о. Богдан Рудницький з с. Березівки Тисменицького району.

 

Чування розпочалися з Хресної дороги для родин. По завершені великопісної відправи о. Богдан говорив проповідь. Священик наголосив на тому, що для кожного християнина святість полягає у щоденному прийнятті Божої Волі.

Усі присутні, серед яких були не тільки парафіяни з Яремче але і гості з навколишніх сіл, молилися перед чудотворною іконою Молебень до Пресвятої Богородиці. Під час Богослужень всі бажаючі змогли приступити до Святих Тайн Сповіді та Пресвятої Євхаристії.

Закінчилася молитовна програма Літургією Напередосвячених Дарів, яку відслужили: о. Петро Семенич, синкел, о. Мирослав Бойко, настоятель храму, о. Андрій Цеслів, сотрудник, о. Богдан Рудницький, а також о. Іван Виксюк і о. Володимир Дячук.

Ярослав Кавка для прес-служби єпархії

Share