У Лісній Тарновиці відбулась театралізова Хресна дорога

 

У неділю, 31 березня, в селі Лісна Тарновиця Надвірнянського району відбулася театралізована Хресна дорога, яку організувало Товариство Українських Студентів-Католиків (ТУСК) "Обнова" м. Івано-Франківська.Вірні цієї парафії, а також із навколишніх сіл, мали можливість більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Спаситель за відкуплення кожного. Варто зазначити, що таке духовне піднесення відбулося завдяки наполегливій праці парафіяльного священика о. Василя Нагорняка. У Хресній дорозі також взяли участь о. Іван Качанюк, декан Тисменичанський та о. Василь Панівник.

 

Молодь товариства старалась передати переживання Матері Божої, сльози Єрусалимських жінок, щирість Вероніки та співчуття Симеона. Бо саме театралізоване дійство може показати хоча б частинку того, через що довелося пройти Спасителеві. Безперечно, було дуже приємно чути слова вдячності від жителів, та найбільшою подякою було їхнє сприйняття цього дійства та щирі сльози на очах. Мета театралізованої Хресної дороги дати людям змогу задуматись над муками та страстями Ісуса, уявити як Богочоловік страждав задля нашого спасіння.

На завершення о. Іван Качанюк подякував о. Василю Нагорняку за добру працю на парафії. В свою чергу, отець-настоятель подякував священикам, товариству театралізованого дійства, адже "Обнова" для о. Василя є також неначе рідною, бо сам священик у свій час брав активну участь у товаристві, а навіть виконував під час Хресної дороги роль Ісуса.

Марія Левицька для прес-служби єпархії

Share