Місією тверезості розпочали перший день Великого посту на Надвірнянщині

Місією тверезості розпочали перший день Великого посту вірні храму Святого Великомученика Димитрія с. Лоєва Надвірнянського деканату. Голова єпархіальної підкомісії "За тверезість життя" о. Ярослав Стефюк прибув на парохію разом з монахинею чину Згромадження сестер Воскресіння Господнього сестрою Веронікою.

 

Початковою була зустріч у приміщенні місцевої школи. Тут духовенство зустріли дуже завзято і з цікавістю. Учні та вчителі впродовж майже двох годин слухали духовні поучення про алкоголізм та шляхи його уникнення.

"Сьогодення – це суцільна боротьба добра і зла, благочестя і лицемірства, тому надто важко молодому поколінню розібратися з цим, а ще треба встояти перед спокусами, що звідусіль чатують на них. Але вихід є! Якщо спільними зусиллями сім'ї і громади, Церкви і школи, протистояти поширенню алкоголізму, то можна перемогти це страшне соціальне зло, - підкреслив о. Ярослав.

"А ми сподіваємося, що добірні зерна Божого слова, здоровими і міцними паростками проростуть у душах наших вихованців і обдарують нас у майбутньому щедрими плодами їхнього тверезого життя", - підсумував духовну бесіду директор школи п. Йосип Кіт.

Священик-місіонер вручив усім присутнім буклети з інформацією протиалкогольного змісту з образками чудотворного образу Божої Матері "Неупиваєма чаша". У храмі з нагоди початку Великого посту та місії тверезості провели Хресну дорогу. Великопосна відправа, яку очолив місцевий священик о. Василь Білусяк, зібрала багатьох парохіян. Опісля о. Ярослав Стеф'юк звернувся до присутніх з повчальним словом, де виявляв причини узалежнень і вказав на методи боротьби з ними.

"У п'яниці в першу чергу змінена свідомість і відсутні добрі наміри, а значить - понівечений образ Божий, - наголосив о. Ярослав, - тому треба боротися не з самим пияком і не з алкоголем зокрема, а з образом мислення такої людини, з образом його життя. Треба щоб відродилося в ньому Боже начало і зла сила сама покине його".

Опісля духовних повчань священики започаткували "Золоту книгу тверезості". Першим до неї вписався о. Василь в наміренні за визволення поневолених алкоголем парохіян. "Добре, що в нас є такі засоби духовної боротьби, - підсумував місійну зустріч о. Василь Білусяк, - праця нас чекає важка, але зробимо все, щоб умалити це величезне зло, яким є пияцтво і алкоголізм".

На завершення присутні отримали буклети антиалкогольного змісту.

Прес-служба єпархії

Share