Владика Миколай на Богоявлення: Дякуймо Господеві за цей особливий день

У день Навечір'я і празника Богоявлення Господнього владика Миколай (Сімкайло) очолював святкові Богослуження у катедральному соборі Преображення Христового міста Коломиї. "Сьогодні свята Церква подає нам для розважання слова Івана Хрестителя: "Голос того, хто кличе: В пустині готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому!" (Мт 3, 3). У нашому житті є різні стежки, різні дороги, і про них говорить Господь. Ми знаємо, що біблійною мовою стежка – це життєвий шлях. Господь показав нам прямий шлях в словах "Я – дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене" (Ів 14, 6). Рівняймо стежки в нашому серці!", – промовив єпископ.

 

Правлячий Архієрей у співслужінні духовенства собору відслужив Вечірню з Літургією св. Василія Великого, а опісля було звершено Чин Великого Водосвяття.

19 січня Архієрей очолив Велике Повечір'я та Божественну Літургію. У святковій проповіді владика Миколай сказав: "Народ, який сидів у темряві, побачив велике Світло" (Мт 4, 16). У хвилині хрещення в урочистий видимий спосіб починається спасенна Місія Ісуса Христа. Одночасно Святий Дух починає активно діяти в людських душах, що буде продовжуватися аж до кінця часу. З великою радістю ми повинні сьогодні пригадати, що є охрещені саме в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа – Триєдиного Бога. Дякуймо Господу за цей особливий день, в якому ми стали з'єднані з життям Христа і призначені разом з Ним до життя вічного.

На завершення перед собором відбулось освячення води, де кожний присутній отримав благословення свяченою водою, яка тривалий час зберігає свої цілющі властивості.

Джерело: Прес-служба єпархії

Share