Владика Миколай: Святий Степан – ревний апостол і первісток мучеників

9 січня в празник св. первомученика архідиякона Степана Преосвященний владика Кир Миколай (Сімкайло) відслужив Божественну Літургію в Соборі св. Архістратига Михаїла м.Коломиї.

 

Єпископ, звертаючись до присутніх проповіді, наголосив: "У Христовому Різдві ми бачили безконечну Божу любов і жертву задля нас грішних. А сьогодні, після цього величного празника, свята Церква наводить нам геройський приклад любові до Бога в особі святого первомученика Степана. Своєю святістю, мужністю і ревністю у вірі за поширення Христової науки він повністю заслуговує на ймення апостола. Святий Степан не тільки ревний апостол, але й первісток мучеників. Діяння апостольські пишуть про нього, що був він "муж, повний віри і Святого Духа...повний благодаті й сили, творив чуда й великі знаки в народі". Берімо за приклад віри та любові до Христа цього святого та у власному житті визнаваймо ті чесноти, завдяки яким удостоїмося називатися синами Божими".

На завершення владика Миколай привітав з різдвяними святами парохіяльну спільноту та уділив своє архієрейське благословення.

Джерело: Прес-служба єпархії

Share