60-літній ювілей відсвяткував о. мітрат Микола Романенчук

18 квітня молитовно відсвяткував свій 60-літній ювілей о. мітрат Микола Романенчук, економ Коломийсько-Чернівецької єпархії. Привітати ювіляра прибув єпископ-ординарій Миколай (Сімкайло) та три десятки священнослужителів єпархії.

 

Божественну Літургію очолив Архієрей у парафії Вознесіння Христового села Тростянець, що на Снятинщині, де о. Микола здійснює парохіяльний провід місцевою громадою.

У проповіді владика Миколай через Євангельське читання про покликання Апостолів наголосив на важливій місії кожного християнина, який, приймаючи спасительні навчання Божого Сина, творить Церкву. «Саме через Церкву людина в найособливіший спосіб творить злуку з Богом та своїми братами і сестрами у Христі», – сказав Архієрей.

Єпарх відзначив сумлінне служіння ювіляра при єпархіальному управлінні та парафії, а також вміння реалізовувати поставлені завдання. «За тривалий час праці з вами не виникало жодних конфліктів, а це є свідченням розуміння свого покликання, яке спочатку проявилося до медицини, а опісля до служіння Церкві», – мовив єпископ.

З нагоди відзначення ювілею о. Миколі було вручено грамоту від Блаженнішого Святослава (Шевчука), де Глава УГКЦ відзначає: «Своєю жертовною працею Ви заслужили собі щиру вдячність від усіх, кому жертвенно служите впродовж багатьох років. За увесь цей труд складаю Вам сердечну подяку та висловлюю Вам визнання і похвалу». Текст грамоти зачитав протосинкел єпархії о. мітрат Василь Мельничук.

Владика Миколай подарував ювілярові дерев'яний різьблений хрест. Від працівників єпархіального управління о. Миколу привітав протосинкел. Потім вітали численні представники парафії: сільська рада, школа, творчі колективи, молодь, церковне братство і сестринство, учасники церковних спільнот, які створені при парафії. Особливо зворушливими були привітання онуків, які перед присутніми у храмі висловили свою любов до дідуся.

Отець Микола подякував усім за привітання. Священик досвідчив перед усіма пережитий дотик Божого Милосердя, коли у час повені ледь не загинув із своїми онуками, але Божою силою вони були врятовані.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії

Share