Писанка і крашанка – український феномен

У наш час інноваційних технологій старовинна традиція писанкарства не втратила своєї актуальності. Адже саме писанка несе в собі інформацію про наше минуле.  Українська писанка є шедевром декоративно-ужиткового мистецтва. Писанки в різних регіонах нашої країни мають  свій певний колорит, вони за своїм розписом не схожі між собою, різняться нанесеними елементами і символами. У нас їх називають галунками, і вони символізують життя, любов, красу, весняне відродження, добро, щастя і радість. У  багатьох народів світу саме яйце є світотворчим початком. У  наших предків  слов'ян-язичників  писанки  були символом сонячного культу.

Дослідники вважають, що українська писанка має понад 100 символічних малюнків. Наприклад, кривулька знаменувала нитку життя, вічність сонячного руху. Кривулька або безконечник — це символ початку і кінця. Тригвер або триніг, на думку одних означав небо, землю і повітря, на думку інших — повітря, вогонь і воду, треті вважали його символом життя людини. Відповідне навантаження мала і кольорова гама писанки. Червоний колір знаменував радість життя, любов; жовтий — місяць і зорі, урожай; зелений — багатство і воскресіння; блакитний — чисте небо, здоров'я; бронзовий — матінку-землю; чорний з білим — пошану до померлих родичів.

Із запровадженням християнства змінюється поступово і символіка писанки. Вона стала знаком радості й віри у Воскресіння Ісуса Христа як символу всепрощення. Для писанок були характерні такі орнаменти: решітки, віконця, клинці, вітрячки, кошики, грабельки, зірки, хрестики, павучки.

Сама технологія виготовлення писанок є доволі складною. Тут проявляється майстерність і людська фантазія. Все починається зі сворення орнаменту. Спочатку малюють лінії, які розподіляють яйце на площині. Їх наносять простим олівцем. Яйце підтримується трьома пальцями лівої руки, а три пальці правої руки тримають писачок. Писачком набирають гарячого воску, притулюють його отвором до яйця і пишуть по лініях, позначених олівцем. Далі для виготовлення майстривикористовують віск, закрапують ним лише місця, що повинні залишитися незафарбованими. Після цього яйце занурюють у найсвітлішу фарбу, найчастіше рожеву. Після висихання фарби, поверхню яйця вкривають восковими цятками, які потім залишаться жовтими. Якщо треба залишити зелені цятки, то вмочивши сірнику зеленку, малюють зелені цятки, які покривають воском. Потім яйце занурюється у червоний барвник. На червоній фарбі закапують воском ті місця, які мають залишитися червоними. Насамкінець загальне тло забарвлюють якоюсь темною фарбою, частіше вишневою. Після цього яйце кладуть в не дуже гарячу піч. Після того як віск розм'якає, його обережно витирають м'якою тканиною.

Окрім писанок, другим різновидом великодніх яєць є крашанки. Їх традиційною технологією виготовлення є відварювання яєць в лушпинні цибулі, які після цього набувають жовто-коричневого кольору різної інтенсивності. Іноді до них прив'язують листочки петрушки, які залишають на шкаралупі світлі відбитки.

Всеволод КИСІЛЕВСЬКИЙ

Share