Реколекції для дівчат “Дозволь себе віднайти”

З 8 по 11 березня 2012 року в реколекційному домі сестер служебниць в м.Надвірна вже вдруге відбулися реколекції для дівчат на тему «Дозволь себе віднайти».

У реколекціях взяли участь 18 дівчат Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Проводили реколекції сестри служебниці Мирослава Яхимець та Єроніма Вовчак.
Завданням цих реколекцій було допомогти дівчатам усвідомити та пережити правду, що «Бог є Любов» (1 Йо 4, 8), і все що від Нього походить, є любов’ю. Незважаючи на духовну кризу суспільства, у якому можна дуже легко втратити справжні орієнтири і загубитися на різних перехрестях псевдо-цінностей та почати сумніватися в тому, що Бог справді мене любить, найважливіше, досвідчити, що Бог є першим «шукачем» людини. Він не втомлюється, не перестає шукати – аж доки не знайде. Господь кожного дня чекає, ніколи не втрачає надії, навіть коли ми зневірилися, Він очікує і прагне, обійняти нас знову віднайдених люблячим Отцем.
Після закінчення реколекцій, майже кожна учасниця ділилася, що вдячна Богові за цей час, у якому по- новому пережила тайну покаяння і сповнена миру та радості, які походять від справжньої зустрічі з Христом.

http://kolomyya.org

Share