Підкомісія “За тверезість життя” Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці

Напередодні різдвяних свят, підкомісія «За тверезість життя» Коломийсько-Чернівецької єпархії, яку віднедавна очолює о. Ярослав Стеф’юк, розпочала новий цикл праці – відвідини з місійними зустрічами парафій єпархії.

Перша зустріч відбулася 21 грудня з учнями та вчительським колективом ЗОШ с. Корнич. Отець Ярослав провів виховну годину із старшокласниками на антиалкогольну тематику. Слід відзначити надзвичайну зацікавленість слухачів, адже ця тема болюче торкається, на жаль, майже кожної української родини, а діти найчастіше страждають внаслідок алкогольного узалежнення батьків. Отець-місіонер розкрив причини, які приводять до падіння у вир «зеленого змія», та переконливо довів дітям про потребу не тільки остерігатися від вживання алкоголю, тютюнопаління чи, чим більше, наркотиків, але й показав способи, як протидіяти цьому страшному злу. Більше години учні та вчителі уважно і зацікавлено слухали, ставили питання. А на завершення щиро подякували як о. Ярославу, так і парохові с. Корнич о. Василеві Коновалюку, який виступив з ініціативою такої духовної розмови. Директор школи п. Василь Лапчинський також подякував священикам та побажав, щоб такі зустрічі відбувалися і в майбутньому.

Потім на сусідній парохії Покрову Пресвятої Богородиці с. Королівка духовенство, разом з парохіянами відслужили Акафіст до Чудотворного образу «Невипиваємая чаша» в наміренні визволення від алкогольних, тютюнових чи інших залежностей парафіян цих сіл, а отець Ярослав виголосив місійну науку, в якій, разом з історією появи цього чудотворного образу, висвітлив ту велику боротьбу, яка відбувається над кожною душею, що потрапила у залежність від злого духа.

Подібні зустрічі будуть відбуватися на всіх парафіях єпархії, адже тільки спільною просвітницько-духовною працею можна подолати «зеленого змія» та врятувати душі християн.

Автор: о. Олександр Селезінка

Share