Cпівпрацю Церкви і школи обговорювали у Коломиї

6 грудня у приміщенні управління Коломийсько–Чернівецької єпархії УГКЦ відбулася зустріч Комісій катехитичної і шкільництва з директорами катехитичних шкіл єпархії та вчителями – методистами християнської етики.

Після молитви с. Павля Бабій, СНДМ, голова катехитичної комісії, подякувала всім за присутність та запросила до діалогу. Священики та представники освіти обговорювали питання, яке турбує не лише Церкву і школу, але також ціле суспільство: низький рівень моральності серед дітей та молоді. Духовенство та вчителі аналізували складну ситуацію і говорили про засоби до подолання цього явища.

Лише пізнання Бога через правди віри, може відновити молоді серця, наповнити добром, любов’ю, повагою до себе і до ближніх. У такій означеній площині працювали учасники засідання.

Сестра Софія Звір, СНДМ, голова шкільництва, заохотила до участі катехитів та вчителів у зустрічах, семінарах, які організовує комісія з метою оновлення методів праці з дітьми та молоддю. Комісія має ряд надбань і напрацювань, які допоможуть у праці на парафіях та школах.

З своїм словом до присутніх звернувся і Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло), а саме наголосив на важливості катехизації та євангелізації у кожній парафії та школі. «Найперше, ми несемо Бога через власний приклад, поведінку, словом», – наголосив владика.

Було відзначено необхідність організовувати різного роду гуртки, де діти та молодь зможуть цікаво і творчо проводити свій час. Заохочувати їх до здорового способу життя через різного роду діяльність.

Уділивши своє благословення, владика побажав усім плідної праці на Христовій ниві.

Автор: с. Софія Звір для прес-служба єпархії

Share