Пільгові комунальні тарифи для церков повернули

Кабінет Міністрів України переглянув своє попереднє рішення та відновив знижені тарифи на комунальні послуги для релігійних організацій на рівні як для населення.

 

Своїм рішенням Уряд встановив для потреб релігійних організацій тарифи на рівні як для населення на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та ціни на природний газ, що використовується для виробництва та надання послуг з опалення і постачання гарячої води.

Таким чином, для релігійних організацій було відновлено тарифи на комунальні послуги, скасовані Урядом на початку червня 2011 року.

Нагадаємо, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій не раз закликала Президента Януковича та Прем’єр-міністра Азарова не прирівнювати релігійні організації, які мають статус неприбуткових, до комерційних підприємств.

Крім цього, до голови Уряду звернулась низка парламентарів з партії ХДС з аналогічним проханням та власними пропозиціями для розв’язання цього питання.

Водночас Національна комісія регулювання електроенергетики України заявила, що вважає недоцільним зниження роздрібного тарифу на електричну енергію, що використовується для комунально-побутових потреб релігійних організацій.

Джерело: www.credo-ua.org
Share