У Квітну неділю в Коломийсько-Чернівецькій єпархії відбулися священичі та дияконські свячення

17 квітня, у день свята торжественного в’їзду Ісуса Христа до Єрусалиму, що належить до найдавніших празників у Східній Церкві, Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецькії єпархії Миколай Сімкайло уділив дияконські та священичі свячення.

Дияконські свячення отримав випускник Івано-Франківської Теологічної Академії докторант Папського Лятеранського університету (Рим) піддиякон Андрій Салабай.

Священиком став диякон Андрій Василів, випускник Івано-Франківської духовної семінарії Свящмуч. Йосафата. Свячення відбулися у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї під час Божественної Літургії.

Владика Миколай виголосив проповідь у світлі Євангельського читання, де відзначив лукавство турботи Юди Іскаріота про бідних, а також вміння збудувати своє життя за наукою Спасителя.

Новий священик і диякон склали подяку Архієреєві за виявлену довіру і запевнили у послушному та ревному служінні в Христовому Винограднику. Отець Андрій уділив для присутніх перше ієрейське благословення та роздав пам’ятні образочки.

Преосвященний Миколай склав побажання священикові і дияконові бути прикладом у служінні Богові та українському народові, який заслуговує добрих душпастирів.

Святкове богослужіння завершилося посвяченням квітних гілок верби, які символізують пальмове галуззя, котрими вітали вхід Ісуса Христа до Єрусалиму. З духовними побажаннями: « Не я б’ю, шутка б’є, за тиждень Великдень!», вірні поверталися до своїх домівок.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії

Share