Партнери «Карітасу» зустрілися в Коломиї

Єдина стратегія розвитку та, як наслідок, ефективна допомога всім людям, які потребують підтримки, – це спільна мета для всіх партнерів Благодійного фонду «Карітас». Для накреслення планів співпраці на майбутнє вони час від часу зустрічаються. Цього року така зустріч вперше пройшла в Коломиї.


23 березня відбулася нарада партнерів «Карітасу» з Чехії, а також регіональних представництв «Карітасу-Україна» з міста Тернопіль та трьох містечок Львівщини.

Головними питаннями зустрічі було обговорення доброчинності та її ролі в розвитку благодійних організацій. Велику частину наради зайняло обговорення важливості встановлення міцних зв’язків з громадськими організаціями. Благодійний фонд «Карітас-Оломоуц» поділився своїм багатим досвідом.

Оскільки Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» успішно реалізовує одночасно декілька великих і перспективних проектів, то всім гостям було цікаво познайомитися з ними не на слові, а на ділі. Всі учасники наради вирушили в тур по об’єктах, де працює «Карітас». Вони були щиро здивовані охопленням різних соціальних проблем та подальшими перспективами роботи Благодійного фонду «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». В свою чергу Сергій Триф’як, директор БФ «Карітас», висловив своє сподівання на ближчу співпрацю для реалізації нових соціальних проектів, які допоможуть багатьом незахищеним верствам населення.

Джерело: Прес-служба Благодійного фонду «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»

Share