Засідання Катехитичної комісії

Засідання Катехитичної комісії відбулося 8 березня у приміщенні Євангелізаційно-Катехитичного центру при Єпархіяльному управлінні Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Метою зустрічі було обговорення праці Катехитичних шкіл при парафіях.

На даний час, згідно офіційно даних, на території Коломийсько-Чернівецької єпархії, засновано 26 катехитичних шкіл на парафіях Городенківського, Обертинського, Коломийського, Корницького, Чернівецького, Тисменичанського, Тлумацького, Заболотівського, Снятинського, Обертинського деканатів.

Перед присутніми виступила Голова комісії с.Павля Бабій, СНДМ, яка розповіла про перспективи діяльності катехитичних шкіл, вимоги до викладачів, нові способи катехитичної праці та методичні розробки.

Із заключним словом звернувся Протосинкел єпархії о. канцлер Василь Мельничук, який наголосив на важливості доброї організації катехизи кожних вікових категорій, починаючи від найменших до катехизи молоді, подружніх пар, старших людей. Отець Протосинкел наголосив, що завданням усіх парохів є активна катехизація, повне сприяння діяльності існуючих шкіл, а на тих парохіях, де ще не створені катехитичні школи – якнайшвидше їх заснування.

Автор: с. Павля Бабій, СНДМ, голова Катехитичної комісії для прес-служби єпархії

Share